26 هدیه شیک و دنج برای اعضای بدن در این فصل

خانه های ما در این فصل تعطیلات همچنان پناهگاه خواهند بود و به جرات می توان گفت که ما آماده ایجاد دنج هستیم. همه ما آن شخصی را در لیست خود داریم که عاشق خوردن یک فنجان چای گرم ، غرق شدن در حمام گرم یا ارسال یک کتاب خوب است. صرف نظر از اینکه در تنهایی لذت می برید یا نه ، این روزها همه ما خانه دار هستیم ، به همین دلیل ما بهترین هدایا را برای اعضای خانه دور خود جمع آوری کرده ایم.

حتی اگر خود را یک خانه دار با وفاداری نمی دانید ، چیزهای کمی وجود دارد که به همان اندازه دلپذیر باشد که خانه های ما را تا آنجا که ممکن است دنج و راحت آماده کنید. هیچ چیز شمعی دوست داشتنی ، یک پتو دنج و جوراب های گرم را نمی توان تعمیر کرد. یک شب آرامش بخش نه تنها به بدن فرصتی برای استراحت و ترمیم می دهد بلکه به آرامش ذهن نیز کمک می کند. بنابراین اجازه دهید با برخی از این لوازم جانبی زرق و برق دار روحیه خود را ایجاد کنیم. آنها بسیار مقاومت ناپذیر هستند ، شما فقط ممکن است تعدادی از این موارد را برای خودتان نیز پیدا کنید.

بنابراین این که آیا گل دیواری در طبیعت واقعی شما وجود دارد یا خیر ، شکی نیست که همه ما می توانیم از برخی تجملات کوچک برای تازگی ، راحتی و زیبایی در فضاهای شخصی خود استفاده کنیم. سردبیران ما همه هدایای مورد علاقه خود را برای راحتی در خانه در سال جاری ارزیابی کرده اند. برای برخی از انتخاب های برتر ما برای همه افرادی که در لیست شما هستند حرکت کنید.

این پست در ابتدا در 23 نوامبر 2020 منتشر شد و از آن به بعد به روز شده است.