4 نکته دکوراسیون دنج برای پاییز از نیت برکوس و ارمیا برنت

هنگامی که اولین زن و شوهر از خانه تغییر تلویزیون ارائه می دهد عقل ، ما توجه داشته باشید. به ویژه هنگامی که این بینش در مورد یکی از دسته های مورد علاقه ما صدق می کند: دکوراسیون دنج پاییزی. طراحان و شرکای ناتی برکوس و ارمیا برنت نه تنها به دلیل سبک زیبا ، بلکه به دلیل زیبایی ظاهری که به جزئیات و بافت توجه زیادی دارد – در مورد فضاهای راحت ، به عناصر اصلی توجه می کنند. مورد: خانه شهرکی وست ویلیج این زوج ، که آنها به طرز ماهرانه ای از “عقیم” به روح انگیز تبدیل کردند.

به افتخار مجموعه جدید پاییز نیت و ارمیا برای فضاهای زندگی (که امروز به تازگی راه اندازی شد!) ، این دو عکاسی چند نکته را برای ایجاد یک اتاق نشیمن دعوت می کنند تا خود را در فصل پاییز دعوت کنید. این که آیا شما به دنبال پذیرش روندهای برتر این فصل هستید یا فقط می خواهید به روزرسانی های کوچک و آسان را با تأثیر بالا انجام دهید ، آرامش به خوبی در دسترس نیست.

داغ ترین پارچه برای پاییز

درست همانطور که دنیای مد به دنبال مخمل می افتد ، پارچه دنج و لمسی بار دیگر مورد توجه طراحان خانه قرار می گیرد. مخمل علاوه بر اینکه بسیار سرسبز است ، بسیار متنوع نیز هست – با پارچه های دیگری که در اتاق نشیمن خود دوست دارید بسیار خوب بازی می کند.

این دو طراح نشان می دهند: “مخمل یک پارچه عالی برای پاییز است.” “بسیار لوکس و همه جانبه مقاومت ناپذیر است ، این یک راه عالی برای ایجاد بافت و افزودن عنصر راحتی است. ما توصیه می کنیم مخمل را به عنوان قطعه اصلی – مانند این مبل – که برای سرگرمی یا شب آرام در آن مناسب است ، قرار دهید. “

یک لمس لمسی

وقتی هوا تند می شود ، ما در پارچه های نرم و مجلل احساس راحتی می کنیم. خوشبختانه ، مجموعه جدید ناتی و ارمیا روشهای مقرون به صرفه ای را برای ترکیب مواد با کیفیت مناسب در فضای شما ارائه می دهد.

آنها توضیح می دهند: “اگر نمی خواهید به مبل یا صندلی جدیدی متعهد شوید ، بالش ها را پرتاب کنید ، مانند این مدل های شلینگ لوکس ، یک تازه سازی سریع و آسان است.” “آنها می توانند به راحتی با قطعات موجود شما لایه لایه شوند.”

بیرون از جعبه “دنج” فکر کنید

آناتومی یک اتاق دنج بسیار فراتر از پتوهای فوق العاده نرم ، صندلی های بوکلی یا شومینه ترک خورده است.

هر دو خاطرنشان می کنند: “دنج همچنین نحوه چیدمان اتاق است.” افزودن یک صندلی در گوشه ای برای ایجاد یک گوشه می تواند فوراً اتاق نشیمن را جذاب تر و جذاب تر کند. “

یافتن کامل وینتیج

وقتی یک اتاق را می بینید ، یک اتاق دوست داشتنی و لایه لایه می شناسید ، اما همیشه نمی توان به راحتی دقیقاً مشخص کرد که چه چیزی از آن استقبال می کند. یکی از راههای شخصیت دادن به اتاق ، ترکیب متفکرانه یافته های جدید با قطعات قدیمی تر – ترجیحاً قدیمی است. (در اینجا چند منبع عالی برای خرید آنلاین در حال حاضر وجود دارد.)

آنها تأیید می کنند: “یافته های قدیمی دارای یک پتینه است که باعث می شود اتاق در طول زمان جمع آوری و مونتاژ شود.” “یک مورد قدیمی مورد علاقه ما توصیه می کنیم مراقب باشید؟ یک آینه طلاکاری عتیقه. خواهی کرد همیشه مکانی برای آن پیدا کنید ، مهم نیست که اتاق نشیمن شما بزرگ یا کوچک باشد. “