5 قطعه جدید کاسا زوما که برای بهار به آنها وسواس دارم

مدتی می‌گذرد که به‌روزرسانی‌ای را درباره آنچه در کاسا زوما اتفاق می‌افتد به اشتراک گذاشته‌ام. دلیل؟ خوب، معلوم است که اجرای یک نام تجاری محصولات مستقیم به مصرف کننده در حالی که این وب سایت را نیز اجرا می کنید باعث ایجاد یک نام تجاری می شود واقعا برنامه شلوغ. آنقدر که من می‌خواهم زمان برای تأمل باقی نمی‌گذارد – اما آنقدر در پشت صحنه اتفاق افتاده است که مجبور شدم وارد آن شوم و چند به‌روزرسانی بهاری را با شما دوستان به اشتراک بگذارم.

اول، خلاصه ای سریع از 5 ماه گذشته از زمان راه اندازی – این یک گردباد بود. من با سازندگان و هنرمندان باورنکردنی بی‌شماری ملاقات کرده‌ام، صدها سفارش را با تیممان بسته‌بندی کرده‌ام، بسته‌بندی طراحی کرده‌ام، به عنوان طراح محصول/مدیر بازاریابی/نماینده خدمات مشتری عمل کرده‌ام – این یک زمان شلوغ دیوانه‌وار اما بسیار الهام‌بخش و سرگرم‌کننده بوده است. من با سر فرو رفتم، و اگرچه گاهی اوقات احساس می کنم مقدار زیادی، همچنین احساس می کنم در جایی هستم که باید باشم.

آیا ما همه چیز را مشخص کرده ایم؟ حتی نزدیک نیست – اما قصد من از این برند این است که ویژه‌ترین، الهام‌بخش‌ترین و خلاقانه‌ترین قطعات را برای شما به ارمغان بیاورم که هر روز شما را ارتقا می‌بخشد. و این تعقیب به این معنا بوده است که گاهی اوقات مجبور شده‌ام کمال را رها کنم، زیرا می‌دانم که همچنان به آن شماره‌گیری می‌کنیم. مانند هر کسب و کار جدیدی، برای اعتماد به این فرآیند به صبر و یادگیری زیادی نیاز است. یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های کار با کالاهای دست‌ساز از کشورهای سرتاسر جهان این است که زمان تولید می‌تواند طولانی باشد—ما مستقیماً با صنعتگران خود برای طراحی و توسعه قطعات جدید که منحصر به کاسا زوما هستند کار می‌کنیم، بنابراین سفر از مفهوم به در واقع داشتن محصول در دست یک فرآیند چند ماهه است.

بنابراین، محصولات موجود در مجموعه بهار ما مواردی هستند که من روی آنها کار کرده و منتظر آنها هستم ماه ها، و من نمی توانم صبر کنم تا بالاخره به شما نشان دهم! در اینجا 5 انتخاب برتر من از مجموعه بهاری ما آمده است. برای خرید همه آنها امروز به CasaZuma.com بروید.

کاسه های خمیری پیدا شد

من سال‌هاست که خودم کاسه‌های خمیر چوبی قدیمی جمع‌آوری کرده‌ام، و آنها یکی از اقلامی هستند که در خانه من همیشه از من می‌پرسید. بنابراین، من خوشحالم که در نهایت این کاسه های خمیر حکاکی شده با دست ساخته شده از چوب اصلاح شده را برای شما بیاورم. من از این به عنوان یک کلید برای کلیدهای ورودی استفاده می کنم، یا آن را با مرکبات برای یک قطعه مرکزی ساده پر می کنم. اکنون زمان پذیرش زیبایی شناسی وابی سابی است – هر یک از این موارد متفاوت است، بنابراین عنصر شگفتی را در آغوش بگیرید!

کاسه اشتراک گذاری (در لیست انتظار قرار بگیرید!)

ظرف سرو سرامیکی جدید ما الهام گرفته از ظرفی است که من تقریباً هر شب روی میز شام برای غلات یا سبزیجات برشته استفاده می‌کنم که به سبک خانوادگی سرو می‌شود. دست ساز در لس آنجلس توسط دوستان ما در LA Clay، اندازه آن برای به اشتراک گذاشتن هر غذای جانبی کاملاً مناسب است. اینها واقعاً خاص هستند با لکه های زیبا در لعاب که من فقط آن را دوست دارم. آنها به زودی ارائه می شوند—پس حتماً دکمه «هنگام موجود بودن را اطلاع دهید» بزنید تا اولین کسی باشید که خرید می کند.

پرتاب میز کتانی در ماسه طبیعی

با جدیدترین رنگ در پرتاب میز کتانی فوق‌العاده محبوب ما آشنا شوید: شن و ماسه طبیعی (معروف به مورد علاقه جدید من!) این رنگ در لیتوانی از کتانی سنگین وزن ساخته شده است و ما آن را طوری طراحی کرده‌ایم که به‌طور معمولی روی میز هر اندازه‌ای پرتاب شود. من معمولاً از چین و چروک‌های طبیعی کتانی برای داشتن ظاهری آرام و اصلاً شلوغ استقبال می‌کنم.

لیوان Solstice (در لیست انتظار قرار بگیرید!)

آآآآه من منتظرم تا جدیدترین لیوان خود را با شما دوستان به اشتراک بگذارم! اولین لیوان ما به‌طور باورنکردنی سریع فروخته شد، بنابراین نمی‌توانم هیجان‌زده‌تر از این باشم که جدیدترین لیوان مجموعه خود، لیوان انقلابی را به اشتراک بگذارم. این لیوان دنج و بدون دسته ای است که برای شروع (یا پایان) روزم دست به دست در لس آنجلس توسط دوستان ما در لس آنجلس پرتاب شده است – این لیوان کاملاً عالی است. من حتی از اندازه بزرگش به عنوان جا خودکار روی میز کارم استفاده می کنم! این‌ها به زودی ارائه می‌شوند—بنابراین حتماً دکمه «در صورت موجود بودن اطلاع‌رسانی» را بزنید تا اولین کسی باشید که خرید می‌کنید.

ظروف سابره در عاج

از آنجایی که شما هم مثل من عاشق ظروف چوبی ساج ما هستید، من می‌خواهم رنگ جدیدی را به مجموعه معرفی کنم—با ظروف تخت سفالی جدید Ivory Sabré آشنا شوید! اینها در فرانسه ساخته شده اند و برای کسانی از شما که نمی توانند با ست ظروف نقره ای دسته چوبی سوار شوند، این دسته اکریلیک بادوام برای شما مناسب است. آنها در یک مجموعه چهارتایی آمده اند (یک مکان کامل)، و تجسم رویکرد گاه به گاه برای چیدن میز است که حال و هوای من بسیار است.