8 ایده کمد کودک برای تغییر شلوغ ترین نقطه خانه شما

طی یک سال گذشته ، ما به آرامی اکثر اتاقهای خانه خود را تازه کرده ایم ، از مناطق اصلی (زندگی ، آشپزخانه ، اتاق خواب اصلی) شروع کرده و به کوچکتر و در عین حال مهم (حمام پودری و انبار.) خنده دار است که چگونه آن فضاهای به ظاهر کمتر تأثیرگذار ، به همان اندازه بر روحیه من تأثیر می گذارد. پاکسازی آشفتگی در انبار خانه ما صبح ها ، ظهرها و شب ها را هنگام آماده سازی غذا بسیار لذت بخش تر می کند. و رضایت من از فضاهای سازمان یافته به طور حتم به پروژه های امروزی نیز کشیده می شود: کمدهای فیبی و هنری! این پروژه ای بود که مدتی بود به تعویق می انداختم و کمدهای نامنظم و ناکارآمد آنها بر ذهن من سنگینی می کرد. نتیجه نهایی دو فضای بسیار شلوغ بود. بنابراین ، سرانجام تصمیم گرفتم آنها را فتح کنم و با کمک تیم California Closets ، نتیجه چیزی جز شگفت انگیز نیست. روز دیگر وارد کمد فیبی شدم و فقط با لبخند بر لب ایستادم. بنابراین ، امروز نه تنها پس زمینه های خیره کننده را با همه شما به اشتراک می گذارم ، بلکه می خواهم در مورد برخی از ایده های کمد بچه ها صحبت کنم که فضاهای ما را از غم انگیز به درخشش واقعی تبدیل کرده است.

هنگام طراحی کمد بچه هایمان ، هدف این بود که به هم ریختگی را به حداقل برسانیم تا لباس پوشیدن صبح (و عصرها) تا حد امکان بدون استرس و بی نظمی باشد. این ایده های کمد لباس بچه ها با بچه های دبستانی که می توانند لباس خود را بپوشند ، لباس ها و لوازم جانبی را در دسترس قرار می دهد. ما در حال توسعه مسئولیت های متناسب با سن در اینجا هستیم ، بنابراین نظم دادن به لباس آنها راهی عالی برای تشویق استقلال است.

همانطور که می دانید ، من در گذشته در چندین پروژه با California Closets کار کرده ام – اخیراً انبار خانه و گلخانه ما – و می دانستم که می خواهم با تیم آنها همکاری کنم تا منظم ترین و کارآمدترین فضاها را در کمد بچه ها ایجاد کنیم. هم. پس از گفتگو در مورد گزینه ها ، تصمیم گرفتیم به سیستم The Everyday System برویم ، که یک راه حل سازگار و متحرک است و به ما کمک کرد تا در این گنجه ها که کمی تنگ شده بود فضای مورد نیاز را پیدا کنیم. با وجود اینکه گنجه های آنها قبلاً داخلی داشت ، هنگام در نظر گرفتن ایده های کمد بچه ها که برای نیازهای ما کار می کند ، معلوم می شود که یک راه حل ذخیره سازی مدولارتر مانند این می تواند با فرزندان من رشد کند و تا زمانی که آنها به دانشگاه نمی روند ، دوام بیاورد!

به دنبال ایده های کمد کودک و راه حل های ذخیره سازی باشید تا لباس ها و لوازم جانبی را در دسترس قرار دهید.

اول ، با طراحی کمد دیواری هوشمند بچه ها استراتژیک شوید.

البته ، داشتن یک خدمه حرفه ای برای ساختن هر فضای سازمانی در خانه ما بسیار عالی خواهد بود ، اما گاهی اوقات این فقط در کارتها نیست. به همین دلیل من بسیار شگفت زده شدم که متوجه شدم کالیفرنیا کالت ها اخیراً اولین خود را راه اندازی کرده است برخط ابزار طراحی که به شما امکان می دهد مجموعه روزانه را به راحتی و به راحتی پیکربندی و سفارشی کنید. برای دوستداران طراحی من ، وقتی به شما می گویم به من اعتماد کنید اراده معتاد به این ابزار باشید شما فضای خود را اندازه گیری می کنید ، جزئیات خود را وارد می کنید ، آنچه را که باید ذخیره کنید تهیه می کنید و ابزار به ایجاد راه حل ذخیره سازی سفارشی شما کمک می کند. سپس می توانید در صورت لزوم اصلاح کنید و سفارش دهید تا تمام قطعات مستقیماً به خانه شما تحویل داده شوند. من هنوز از نحوه ظاهر این سیستم بدون نیاز به هیچ گونه ساخت و ساز (که آن را به یک راه حل عالی برای اجاره دهندگان نیز تبدیل می کند) ، غافلگیر می شوم.

یک کمد دیواری بسازید که بزرگ شود با بچه های شما

سیستم Everyday دارای مسیرهای پنهانی است که امکان تنظیم تنوع را می دهد. در صورت لزوم می توانید قفسه ها را بالا و پایین ببرید و میله های ذخیره سازی را می توان در ارتفاعات مختلف تنظیم کرد تا با بزرگ شدن فرزند شما در جای خود قرار گیرند. برخلاف دستگاههای داخلی که قبلاً در این فضا بودند ، این سیستم انعطاف پذیری زیادی دارد تا با نیازهای همیشه در حال تغییر ما سازگار شود.

هرگز نمی توانید کشوهای زیادی داشته باشید.

با تجربه بیشتر در زمینه طراحی فضاهای ذخیره سازی و سازماندهی ، آموخته ام: همیشه به دنبال کشوهای بیشتری بروید. پوشاندن لباس ها در دسته های کوتاه در کشوهای کم عمق باعث می شود لباس ها بسیار ساده و مرتب نگه داشته شوند. سیستم Everyday دارای کشوهای بسته نرم است که کاملاً کشیده شده اند تا بتوانید به پشت آن را ببینید و واقعاً کیفیت بالای ساخت آنها را احساس کنید.

قفسه ها هم جای خود دارند.

قفسه های باز برای کتاب ها و اسباب بازی ها و همچنین سبدها و سطل هایی برای قرار دادن آنها عالی است. از آنجا که اتاق بچه های من می تواند به سرعت شلوغ شود (شگفت انگیز است که چقدر وسایل می توانند در مدت چند هفته به دست آورند) ، خوب است که یک مکان اضافی برای نگهداری اسباب بازی های سرریز شده و حیوانات شکم داشته باشیم تا اتاق آنها بدون شلوغی باقی بماند. ، هم.

حداکثر استفاده را از فضای ذخیره سازی بالایی ببرید.

اینکه کودک شما نمی تواند به قفسه های بلند برسد به این معنی نیست که نمی توانید از این فضا هوشمندانه استفاده کنید! من از قفسه های بالای کمد بچه هایم برای لباس های خارج از فصل ، ملافه اضافی و وسایل حجیم مانند کیسه خواب استفاده می کنم. در کمد فیبی ، یک چهارپایه اضافه کردم تا او نیز بتواند به قفسه ها و میله های بالایی برسد.

با سطل ها و سطل های بافتی اکسسوری کنید.

من عاشق گرمی ای هستم که سبدهای بافته شده به کمد هر دو بچه می آورد. و آنها به عنوان ابزارهای اصلی سازماندهی اضافه کار می کنند! فیبی تعداد زیادی وسایل کوچک دارد که به راحتی می توانند اتاق خواب او را به هم ریخته باشند: به یادداشت هایی از پری دندان فکر کنید ، بنابراین جفت گوشواره و گردنبند کوچک و لوازم عروسکی. ما برای هر کدام از این دسته ها یک سطل یا یک سبد تهیه کرده ایم تا همه چیز در اتاق او خانه داشته باشد و بتوانیم در پایان روز سریع نظافت را انجام دهیم.

ایده های کمد دیواری کوچک برای بچه ها.

کمد هنری یک اتاق خواب است ، بله … اما به لطف دری که به داخل تاب می خورد ، بسیار کوچک با چیدمان ناخوشایند است. من با تیم کابینت کالیفرنیا برای ایجاد یک راه حل مدولار برای به حداکثر رساندن هر اینچ مربع همکاری کردم و خوشبختانه گنجه او بسیار بزرگتر و کاربردی تر از قبل است. او در واقع یک خالی کشو فقط منتظر پر شدن است! کلید تسلط بر یک کمد کوچک برای کودکان (یا بزرگسالان) این است که آن را ساده نگه دارید. با پاکسازی لباس های بزرگ شده شروع کنید و اقلام خارج از فصل را در سطل زباله در بالاترین قفسه (یا در انبار زیر شیروانی!) ذخیره کنید. یک سیستم کمد مدولار مانند The Everyday System می تواند کفش ، کلاه ، اسباب بازی و لوازم جانبی را در خود جای دهد. و وقتی صحبت از لباس می شود ، می توانید به نیازهای خاص خود فکر کنید تا تصمیم بگیرید که آیا به فضای آویزان طولانی تر ، میله های کم ، کشوهای بیشتر و غیره نیاز دارید.

ایده های دیگر برای یک کمد کوچک؟ از پشت درب برای قلاب های اضافی استفاده کنید ، محل ذخیره عمودی را برای لوازم جانبی اضافه کنید و در نظر بگیرید که یک دیوار را با رنگ برجسته روشن رنگ آمیزی کنید تا کمی دلپذیرتر شود!

راحت باش.

این روزها بچه های من همیشه در حال حرکت هستند ، بنابراین ایجاد راه حل های ذخیره سازی که نگهداری آنها آسان است ضروری است. در غیر این صورت ، آنها همه چیز را روی زمین می اندازند یا داخل کشو می گذارند ، و … ما به حالت اول باز می گردیم. در هر کمد آنها قلاب هایی برای قرار دادن کیف ها ، کاپشن ها و کلاه ها اضافه کردم تا بتوانند سریع آنها را بدون افتادن روی زمین رها کنند. یک سبد باز بزرگ برای لباس های شسته شده کثیف است-می توان آن را به معنای واقعی کلمه به داخل انداخت. و نگه داشتن اقلام پرکاربرد آنها در نمای ساده در طول بازو ، با سبک زندگی ما برای چنگ زدن و رفت و آمد مناسب است و بازگشت را آسان می کند. همه چیز در انتهای روز به جای خود می رسد

آیا بچه ها ایده های کمد دیواری بچه ها دارید که به شما در ساده سازی و منظم ماندن کمک کرده باشد؟ آنها را در نظرات بنویسید!