8 دستور پخت نان تست که در واقع ارزش تبلیغات را دارند

دروغ است اگر بگویم من هستم نه یکی از طرفداران نان تست آووکادو در واقع، زمانی که حوصله نداشتم چیز مفصل تری تهیه کنم، این غذای صبحگاهی من بود. همه چیز زمانی تغییر کرد که من پتانسیل واقعی دستور العمل های نان تست را کشف کردم و متوجه شدم که چقدر تنوع وجود دارد. وقتی به دنبال تاپرهای نان تست خوشمزه هستید، امکانات بی پایان هستند و ما فهرستی عالی را برای به جریان انداختن آب میوه های خلاقانه شما گردآوری کرده ایم.

نان با کیفیت خوب راهی عالی برای بالا بردن نان تست به سطح بعدی است، اما اگر تنها چیزی که در انبار دارید یک نان نان خریداری شده از فروشگاه است، خجالت نکشید. هنگامی که نان خود را انتخاب کردید، طعم های جسورانه و بافت های منحصر به فرد، تهیه نان تست نهایی را آسان می کند. از ریکوتا گرفته تا ماهی قزل آلا دودی، باید در تمام هفته با این دستور العمل های نان تست بیدار شوید.

تصویر برجسته توسط میشل نش.

8 دستور پخت نان تست که در واقع ارزش تبلیغات را دارند

نان تست قارچ با آروگولا و لیمو

چرا ما آن را دوست داریم: نان تست قارچ اخیرا در اینترنت طوفان شده است. فواید تغذیه‌ای قارچ‌ها، آن‌ها را به یک چاشنی فوق‌العاده تبدیل می‌کند تا در روتین صبحگاهی خود بگنجانید. کمی سبز با آروگولای تازه اضافه کنید و رویه های خود را روی یک لایه ریکوتا خامه ای بریزید.

عنصر قهرمان: قارچ شیتاکه کلید یک نان تست صبحگاهی غنی و umami است.

نان تست ماست با کره بادام زمینی و موز

چرا ما آن را دوست داریم: ماست یونانی با بافتی تند و مخملی، شریک مناسبی برای رویه های ترد مانند گرانولا و شیرینی کره بادام زمینی است. این تاپینگ های نان تست حاوی پروتئین و موادی است که به راحتی قابل هضم هستند تا در هر زمانی از روز از آن لذت ببرید.

عنصر قهرمان: پاشیدن گرانولا یک عنصر بافت عالی به این نان تست اضافه می کند.

نان تست تخم مرغ و قارچ

چرا ما آن را دوست داریم: اگر تلاش می کنید تا پروتئین کافی را در وعده غذایی صبحانه خود بگنجانید، ترکیب قدرتمند قارچ و تخم مرغ کار را کمی آسان تر می کند. یک ماهیتابه نچسب با کیفیت خوب زندگی شما را متحول می کند (به من اعتماد کنید)، و اگر وقتتان کم است، با خیال راحت همه این مواد را با هم بپزید.

عنصر قهرمان: آرگولا و قارچ ترکیبی درجه یک است.

نان تست سیر، هویج و هوموس تفت داده شده

چرا ما آن را دوست داریم: این نان تست خوشمزه مرا به یکی از تنقلات مورد علاقه دوران کودکی من برمی گرداند. هویج و هوموس روشی کلاسیک و ساده برای کنار هم گذاشتن یک میان وعده بعد از ظهر است که باعث هیجان نمی شود.

عنصر قهرمان: هویج تازه تردی کامل را به ارمغان می آورد.

نان تست ماهی تن و آووکادو با گوجه فرنگی و پستو در فر

چرا ما آن را دوست داریم: این دستور غذا با برانچ اصلی شما فاصله زیادی دارد. این نان تست با الهام از سالاد کلاسیک مورد علاقه تابستانی Niçoise، طعم های دستور سنتی را با آووکادوی خامه ای ترکیب می کند و همه آن را با قاشق روی نان خمیر ترش می ریزد. به راستی، چه چیزی را دوست نداشت؟

عنصر قهرمان: برای من خمیر مایه است. نه تنها بهانه ای برای لذت بردن از نان مورد علاقه ام می گیرم، بلکه این غذا را 100% دوستدار پیک نیک می کند.

نان تست بوراتا با گردو کاراملی و پستو نعناع-انار

چرا ما آن را دوست داریم: من می توانم پستو را به تنهایی بخورم، اما ترکیب آن با طعم میوه های تازه مانند انار، این تاپینگ کلاسیک را به سطح جدیدی می رساند. پنیر بوراتا این طعم های پررنگ را به بهترین شکل ممکن متعادل می کند، اما با خیال راحت این مواد را به هر چیزی از سیب زمینی شیرین گرفته تا ماهی سالمون اضافه کنید!

عنصر قهرمان: گاز گرفتن یک دانه انار آبدار لذتی بی نظیر است.

بروشتا با گوجه فرنگی و ریکوتا که آهسته برشته شده است

چرا ما آن را دوست داریم: آه، بروسکتا. این تاپینگ هرگز به من این احساس را نمی دهد که انگار در کنار دریا در رستورانی در ایتالیا نشسته ام. تفت آهسته گوجه فرنگی گیلاسی کلید تقویت تمام طعم های آبدار این میوه است.

عنصر قهرمان: خمیر مایه تازه برای بهترین نان تست بروشتا لازم است.

نان تست ماهی قزل آلا دودی با خردل و گیاهان

چرا ما آن را دوست داریم: اگر کام خود را گسترش نداده اید و ماهی سالمون دودی با کیفیت را امتحان نکرده اید، این دستور غذا آن را تغییر خواهد داد. این دستور غذا با الهام از نان شیرینی سالمون دودی و خامه‌ای دودی محبوب، از خردل به عنوان پایه لذیذ و سبک و نان پمپرنیکل استفاده می‌کند که با هم جفت می‌شوند تا صبح شما را شاداب کنند.

عنصر قهرمان: یک خردل باکیفیت راه زیادی را طی می کند.