Summer Crudités and the Perfect Ranch Dip

این دستور العمل Crudités تابستانی بخشی از مصاحبه طعم دهندگان ما با والری رایس بود. دستور العمل های دیگر را دریافت کنید و داستان کامل را اینجا بخوانید!

نویسنده و سرآشپز والری رایس می گوید:

“وقتی نوبت به ظروف سبزیجات می رسد ، من از یک محیط شل و ارگانیک تر خوشم می آید. شروع کنید و هر نوع سبزی را بر روی یک بشقاب (یا به اندازه یک بشقاب معمولی برای ایجاد نمای کامل) در بلوک های رنگی مانند یک چرخه رنگ بزنید. یک دسته هویج (همه رو به یک جهت) نگه دارید و آنها را روی ظرف بگذارید و بگذارید به طور طبیعی فرود بیایند. مسدود کردن رنگها تقارن ایجاد می کند ، در حالی که تپه های شکل آزاد از باغ احساس طراوت می کنند. من آموخته ام که وقتی بشقاب ها بسیار منظم و بی عیب و نقص به نظر می رسند ، می تواند باعث ایجاد نگرانی برای مهمانان شود. کمی نقص بسیار جذاب تر است.

برای جمع آوری بشقاب خام در ماه های گرم تابستان ، گوجه فرنگی گیلاسی ، زبان اژدها یا لوبیا سبز ، خیار ، برش های کدو سبز و فلفل دلمه ای را روی یخ قرار دهید. این کار سبزیجات را بسیار خنک و بسیار ترد نگه می دارد.

جولی روبلس آشپز فوق العاده و دوست عزیز است. او این غذای خوشمزه را وقتی دخترانم خسته بودند ، به اشتراک گذاشت و آنقدر خوب است که من اساساً می خواهم سرش را در کاسه بیاندازم و آن را تمیز لیس بزنم.

پس از مخلوط کردن شیر ، می توانید آن را در ظرف شیشه ای در یخچال به مدت یک هفته نگهداری کنید. این مزرعه کلاسیک به همان اندازه عالی است که به عنوان یک پانسمان روی سبزیجات یا به عنوان یک شیرینی برای افراد خام استفاده شود. من فکر می کنم ما همیشه دامداری و بچه ها را با هم مرتبط می کنیم ، اما باید به شما بگویم ، این یک لباس برابر فرصت است که همه دوست دارند. آن را در مهمانی شام بعدی خود امتحان کنید – افراد شما دچار تحریک می شوند.

نکته: خشک کردن گیاهان در خانه با کندن برگها و قرار دادن آنها روی یک ورقه پخت در پایین ترین حالت روی فر (180 درجه فارنهایت تا 200 درجه فارنهایت) تا خشک شدن ، حدود 1 ساعت آسان است. “

تجدید چاپ با اجازه از زندگی سرسبز: غذا و نوشیدنی از باغ توسط والری رایس ، Prospect Park Books 2021

اعتبار عکس: جما و اندرو اینگالز