10 ایده مدرن برای درخت کریسمس برای تزئین سالن های شیک شما

برای کسانی که زیبایی‌شناسی ساده‌تر را ترجیح می‌دهند، تزئینات برای تعطیلات می‌تواند چالشی باشد. چگونه می‌توانید سالن‌ها را به گونه‌ای جشن بگیرید که از بالای آن بالا نروید؟ آیا می توان بدون قرمز و سبز همه چیز شادی زیادی داشت؟ پاسخ بله است، البته. جشن در چشم بیننده است، اما با توجه به اینکه بیشتر درخت‌های کریسمس روی نه‌ها تزئین شده‌اند، پیدا کردن ظاهری مدرن‌تر می‌تواند دشوار باشد. بنابراین در تلاشی برای صحبت با زیبایی‌شناسی مدرن، بهترین ایده‌های دکوراسیون درخت کریسمس مدرن را حذف کردیم.

و از آنجایی که “مدرن” می تواند مبهم باشد، ما به دنبال یافتن انواع الهامات منحصر به فرد هستیم. از زیور آلات ساده و برداشتی کاملاً معاصر از “درخت” کریسمس گرفته تا رویکردی طبیعی تر و الهام گرفته از جنگل، سالن های شیک شما را پوشش داده ایم.

درخت کریسمس کارآمد

ما یک زینت احساسی را به اندازه نفر بعدی دوست داریم، اما یادگاری های تعطیلات و پروژه های هنری DIY همیشه می توانند خانه ای در جای دیگری پیدا کنند، اگر می خواهید طراحی کامل درخت کریسمس را از نوک تا تنه داشته باشید. خانواده شما را خواهند بخشید.

(عکس از هومی اوه مای)

درخت کوچک شده

نهایت در مینیمالیسم کریسمس: درختی لخت و محکم با پالت با کنتراست بالا. هیچ چیز چارلی براون در مورد آن وجود ندارد.

(عکس از Hello Cry)

درخت اسکاندیناوی

سبک اسکاندیناوی مترادف با مینیمالیسم شیک و مدرن است و رویکرد کمتر بیشتر به زیبایی به تعطیلات ترجمه می شود. یافتن راهی برای گرم کردن و جشن گرفتن یک درخت طبیعی بسیار شیک است، و The Merry Thought آن را به طرز شگفت انگیزی به ارمغان آورد. با یک سبد بزرگ، پتوی خزدار، و چراغ های چشمک زن، ظاهری ساده اما بسیار موثر دارد.

(عکس از The Merry Thought)

درخت کریسمس”

شاید سوزن کاج واقعاً مورد شما نباشد. شاید گربه ای داشته باشید که کل وضعیت درختان سرپوشیده را به هم می زند، یا به سادگی نمی خواهید روی فضای سبز سرمایه گذاری کنید، چه واقعی و چه ساختگی. این گزینه معاصر را در نظر بگیرید: درخت کریسمس چوبی یا مسی. در نوع خود همیشه سبز است.

(عکس از Etsy)

درخت کریسمس طبیعی

سال گذشته، مانند بسیاری دیگر، کامیل خانه اش در آستین را کمی زودتر از حد معمول تزئین کرد. و اگرچه او همه چیز را انجام داد، حال و هوای طبیعی و پالت رنگ خنثی باعث می‌شد که همه چیز ارگانیک شود.

درخت مدرن اواسط قرن

ما عاشق یک قوس رستگاری هستیم. زیبایی‌های براق آمریکا را در دهه‌های 1950 و 1960 مجذوب خود کردند، اما به‌وسیله ویژه کریسمس چارلی براون به عنوان نمادی مبهم از تجاری‌سازی تعطیلات تلقی شدند. اکنون، مد جدید در حال تجربه تجدید حیات است که توسط دوستداران طراحی مدرن تقویت شده است. وقتی به درستی انجام شود، درختان درخشان چیز خاصی هستند.

(عکس از اتمی رنچ)

درخت انتزاعی

خوب، این هنر است. این اسانس مقطر یک Tannenbaum است. این نیز صادقانه به نظر می رسد یک پروژه چالش برانگیز برای Curbly باشد، اما با کمی صبر و طناب ماهیگیری فراوان، بازده آن ارزشش را دارد.

(عکس مایکل هاگ برای Curbly)

وقتی ستاره یک ستاره است

رویه درخت کریسمس اغلب میخچه روی کیک است، اما اگر واقعاً یک لحظه به آن بپردازید چه می شود. یک نگاه آوانگارد از ستاره سنتی را برای بیانی چشمک زن انتخاب کنید که چشم ها را به خود جلب کند.

(عکس از Etsy)

روی کاغذ خوبه

این کار را به افراد خوب لیا گریفیث بسپارید (گلهای کاغذ کرپ آنها به سادگی دیوانه هستند) تا با استفاده از کاغذ کرافت، یک درخت زیبا و با اندازه کامل بسازند. در نابغه‌ترین حرکات DIY، بند رخت در چراغ‌های رشته‌ای پیچیده می‌شود که از کاغذ سوراخ‌شده می‌تابد. به گفته لیا گریفیث و همکاران، “این واقعا آسان است!” ممکن است مجبور شویم حرف آنها را قبول کنیم، اما در هر صورت، نتیجه بدون آشفتگی یک خیره کننده مینیمالیستی است.

(عکس از لیا گریفیث)

همه چیز درباره پایگاه

هرگز تنه درخت خود را دست کم نگیرید. هنگامی که با دقت تزئین می شود، منطقه ای که اغلب نادیده گرفته می شود می تواند بیانیه ای جسورانه داشته باشد.

(عکس از Crate & Barrel)