11 توصیه موی ضد پیری از یک آرایشگر برای سالم نگه داشتن قفل های مو

شما نیز مانند من احتمالاً با شنیدن اینکه موهای شما در چرخه هفت ساله است بزرگ شده اید. این دقیقاً یک عدد دقیق نیست ، اما از واقعیت نیز کاملاً خالی نیست. آنچه ما می دانیم این است که طول یک تار مو بین دو تا هفت سال است. پس از آن ، موها می ریزند و موهای جدیدی جایگزین آنها می شود – اما نه همیشه! ژنتیک و روند طبیعی پیری نیز نقش مهمی در تغییرات مو دارد. بنابراین منطقی است که با گذشت چند دهه ، ما شاهد تغییراتی در موهای خود هستیم ، از چرخه رشد به بافت ، خاکستری و موارد دیگر. اما همانطور که همه می دانند ، پیشگیری همه چیز است ، بنابراین من به یک متخصص مو مراجعه کردم تا بهترین نکات ضد پیری مو و توصیه های محصول را به ما ارائه دهد.

ممکن است همه ما موهای سیندی کرافورد نداشته باشیم ، اما می توانیم بسیار نزدیک شویم! مسائل متداول مانند نازک شدن ، خاکستری شدن ، خشکی و تغییر بافت می تواند گیج کننده و استرس زا باشد ، اما راه های زیادی به همراه محصولات شگفت انگیز با قیمت های مختلف برای درمان این مشکلات وجود دارد. آرایشگر زن ، بتسی دوگان ، نکات و ترفندهای ضد پیری بی عیب و نقص خود را به همراه برخی از موارد مورد علاقه خود به اشتراک می گذارد.

مثل همیشه ، او به سرعت به ما یادآوری می کند که کسانی که متوجه ریزش موی قابل توجهی در طول شب می شوند باید در اسرع وقت با متخصص پوست خود صحبت کنند ، زیرا این می تواند نشانه ای از یک مشکل سلامتی دیگر باشد. خوشبختانه اکثر مسائل رایج هستند و راه حل هایی در حال آماده شدن هستند.

نکات ضد پیری موهای داگان را بخوانید!

1. موها را در معرض رطوبت نگه دارید

با افزایش سن ، موها به طور طبیعی درشت و وز می شوند. این می تواند در نتیجه سفید شدن موها ، آسیب به حالت دادن به مو ، نتیجه سالها رنگ آمیزی و موارد دیگر باشد. دوگان توصیه می کند که حداقل یک بار در هفته از ماسک موی مرطوب کننده استفاده کنید تا موهای شما با مواد مغذی فوق العاده آبرسان تغذیه شود.

2. مکمل های مو مصرف کنید

هنگامی که مکمل مو به عنوان یک گام شدید تلقی می شود ، رسماً در جریان اصلی قرار دارد. (من قبلاً مجبور بودم برای یافتن بیوتین به دنبال پودرهای پروتئینی به فروشگاه مکمل های محلی در زادگاهم بروم و از دریای بدنسازان عبور کنم.) دوگان بسیاری از مشتریان خود را که با ریزش مو سر و کار دارند ، با Nutrafol و موارد دیگر موفقیت آمیز دیده است. مکمل های مو

3. پوست سر خود را درمان کنید

فراموش کردن این نکته آسان است که مراقبت از پوست سر و اولویت بندی آن بخش مهمی از سلامت کل مو است. استفاده از محصولاتی که به طور خاص برای پوست سر طراحی شده اند ، همراه با ماساژ معمولی پوست سر ، به موهای بلندتر ، ضخیم تر و سالم تر منجر شده است.

4. مرطوب کننده بخرید

داگان اغلب به مشتریان خود توصیه می کند که با پوست سر پوسته پوسته شده و خارش دار و موهای خشک از مرطوب کننده در ماههای خشک زمستان استفاده کنند. علاوه بر این ، برای پوست شما نیز عالی است!

5. برای خاکستری ها از شامپوی بنفش استفاده کنید

داگان به عنوان یکی از طرفداران عظیم سفید شدن موها به ما یادآوری می کند که “موهای خاکستری دیگر نشان دهنده پیری نیست – این نشان افتخاری شیک است که زنان در هر سنی از آن استقبال می کنند.” اما او بر اهمیت استفاده از شامپوی بنفش برای روشن نگه داشتن رنگهای خاکستری به جای کدر و زرد شدن تأکید می کند.

6. روی یک گزینه یک ظاهر طراحی شده با حرارت کم سرمایه گذاری کنید

تعداد کمی از موارد بیشتر از حالت دادن به مو به مو آسیب می رسانند. با این حال ، Duggan به خوبی هر کس می داند که گاهی اوقات ، قطع کلی حالت حرارتی به سادگی یک گزینه نیست. به همین دلیل است که سرمایه گذاری روی گزینه های حالت دهی با حرارت کم می تواند تفاوت بزرگی در کیفیت سلامت موهای شما ایجاد کند ، به خصوص اگر چندین بار در هفته از گرما روی موهای خود استفاده می کنید.

7. در برابر میل به قطع موهای چتری مقاومت کنید

وقتی داگان برای اولین بار به این نکته اشاره کرد ، من مجبور شدم در برابر میل چشمک زدن و خندیدن مقاومت کنم – سپس متوجه شدم که این دقیقا کاری که من چند سال قبل هنگام ریزش موی ناشی از استرس انجام دادم. هشدار اسپویلر: من فوراً پشیمان شدم. هنگامی که خط موهای شما نازک می شود ، وحشت ایجاد می شود و شما را به این فکر می اندازد که قطع موهای چوبی به ظاهر بهتر کمک می کند. لطفاً وقتی می گویم چنین نخواهد شد به من اعتماد کنید.

دوگان توضیح داد که وقتی موهای چتری را کوتاه می کنید ، تقریباً 1/4 از موهایی که به طور معمول حجم و ضخامت را به سر شما می افزاید ، از دست می دهید. اگر موهای شما بسیار زیاد است ، به هر حال پیش بروید – موهای مویی دارید که باید از آنها استفاده کنید. اما اگر با ریزش مو سر و کار دارید و ناگهان یک چهارم موهای خود را کوتاه می کنید ، احتمالاً از دیدن ظاهر نازک و حسی که می بینید شوکه می شوید.

8. شامپو کمتر

اکثر ما احتمالاً بیش از حد شامپو می زنیم. مگر اینکه موهای فوق چرب داشته باشید ، داگان سه یا چهار بار در هفته معمولاً بیش از حد کافی است. ترفند استفاده از شامپوی عالی بدون سولفات و شستن قفل ها دو بار در یک جلسه است. موها را برای مدت طولانی تری تمیز نگه می دارد – اعتماد!

9. از سرم یا اسپری غلیظ کننده استفاده کنید

تقلب کنید تا درست کنید! خوشبختانه بسیاری از سرمها و اسپریهای غلیظ کننده نه تنها ظاهر فوری حجم بیشتری را به شما می دهند ، بلکه در واقع دارای مواد فعال قوی هستند که برای تقویت ، محافظت و تقویت رشد مو کار می کنند.

10. از محافظ حرارتی استفاده کنید

هنگامی که یک ظاهر طراحی حرارتی اجتناب ناپذیر است ، محافظ حرارتی یک امر ضروری است. از فولیکول مو در برابر فشارهای ناشی از حالت دادن به حرارت محافظت می کند و به جلوگیری از شکستگی ، خشکی ، شکستگی سر و موارد دیگر کمک می کند.

11. روی یک روغن مو عالی سرمایه گذاری کنید

دوگان عاشق افزودن کمی درخشش با روغن مو است. روغن های مو نه تنها موها را سالم و هیدراته نگه می دارند ، بلکه بسیاری از آنها حاوی موادی هستند که به تقویت و محافظت از قفل ها نیز کمک می کند. با این آثار کلاسیک نمی توانید اشتباه کنید.