11 دستور پخت کدو سبز بلوط که طعم آن مانند پاییز است

یکی از بهترین راه ها برای تکیه بر احساسات پاییزی ، چشیدن طعم بسیاری از مواد فصلی خوشمزه موجود در بازار کشاورزان است. سیب ، کدو تنبل ، کدو ، انار – شما اسمش را بگذارید ، من آن را می خواهم. امروز ما دستور العمل هایی را آماده می کنیم که یکی از خوشمزه ترین (و خوش طعم ترین) سبزیجات پاییزی را شامل می شود: کدوی بلوط. اگر تا به حال این کار را نکرده اید ، وقت آن است که این ماده خوشمزه را به لیست مواد غذایی خود اضافه کنید تا بتوانید قبل از پایان فصل از یکی از این دستور العمل های شگفت انگیز کدو بلوط پخته لذت ببرید.

این زیبایی ها به طور باورنکردنی سرشار از مواد مغذی هستند و دارای یک تن ویتامین C ، پتاسیم ، فیبر و منیزیم هستند. کدو تنبل نه تنها یک شام سالم و خوشمزه است ، بلکه تهیه آن در یک شب شلوغ بسیار آسان است. چه آن را برشته کنید ، چه بخورید و چه آن را به سوپ تبدیل کنید ، این یک عنصر زیبا است که هر وعده غذایی را بالا می برد – همیشه به نظر می رسد چشمگیر است. اگر شما یک تازه کار کدو سبز هستید ، اینجا را کلیک کنید تا ساده ترین روش پخت آن را بیاموزید. من تصور می کنم که کدوی بلوط برشته یا پخته جزئی است ، زیرا این سبزی دوست داشتنی را به ظرفی عالی برای تقریباً هر چیزی تبدیل می کند.

من برخی از دستور العمل های بسیار جذاب را جمع آوری کرده ام ، از دلپذیر تا فوق العاده سالم. برای همه چیز کمی وجود دارد مطمئن شوید که مورد علاقه خود را علامت گذاری کرده اید تا بتوانید همه مواد لازم را برای خرید مواد غذایی بعدی خود تهیه کنید. پشیمان نخواهید شد

برای لذت بردن از این فصل ، 11 دستور پخت کدو بلوط زیبا را دنبال کنید…

اسکواش بلوط پر شده با کینوا

چرا ما آن را دوست داریم: این یک غذای رنگارنگ و دلچسب است که در طعم و مزه اش خللی وارد نمی کند. این همچنین ساده ترین کاری است که می توانید انجام دهید وقتی می خواهید مهمانان را در یک مهمانی شام تحت تأثیر قرار دهید. آنها قهرمان منوی شما خواهند بود.

عنصر قهرمان: با دانه های کدو تنبل ترد و برشته ، همه چیز را مرتب کنید.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

اسکواش پخته مک و پنیر از نصف پخته شده برداشت

چرا ما آن را دوست داریم: این ماک و پنیر کدو پخته چقدر ناز است؟ این نیز فریبنده ساده است. پر کردن ماکارونی در داخل کدو باعث می شود خشک نشود و ماکارونی را مانند یک قمقمه گرم و داغ نگه دارد. فراموش نکنید که آن را با پروش ترد و آرد سوخاری پر کنید!

عنصر قهرمان: ترکیب چدار ، گرایور و پروولون همانطور که به نظر می رسد الهی است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

اسکواش بلوط لعابدار افرا از Spoon Fork Bacon

چرا ما آن را دوست داریم: این غذا بسیار ساده ، سیر کننده است و می توان آن را به عنوان میان وعده میل کرد یا با خوردن آن به یک کینوا ، کوسکوس یا پروتئین به وعده غذایی تبدیل شد. این ترکیب کاملی از شیرین و خوش طعم است ، با طعمی بزرگ که بر حواس غلبه نمی کند. یکشنبه آن را درست کنید سپس تمام هفته آن را برای ناهار روی سالاد خود بخورید!

عنصر قهرمان: البته شربت افرا!

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

سوپ خامه ای پاییزی در کاسه کدو بلوط از مینیمالیست بیکر

چرا ما آن را دوست داریم: شما نمی خواهید تا روز شکرگزاری منتظر بمانید تا این کاسه های سوپ کدو بلوط زرق و برق دار را امتحان کنید. این جشن ، رنگارنگ ، خامه ای و فوق العاده آرامش بخش است. سلامتی را نگویم! اساساً در یک کاسه پاییز است.

عنصر قهرمان: مریم گلی تازه و یک برگ بو برای تزریق سوپ با طعم های کلاسیک پاییزی.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

کدو سبز و کدو تنبل بلوط پر شده

چرا ما آن را دوست داریم: بین کلم پیچ ، برنج و کدو سبز سرشار از فیبر ، آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی است. و آیا من آن را غنی و خوشمزه نیز ذکر کردم؟ این یک غذای جانبی دلپذیر است اما اگر پروتئینی مانند مرغ خرد شده را به مواد اضافه کنید ، به راحتی می تواند اصلی شود.

عنصر قهرمان: پنیر شور و شور Pecorino Romano بسیار برجسته است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

کدو سبز بلوط پخته با کره و شکر قهوه ای از دستور العمل های ساده

چرا ما آن را دوست داریم: خیلی راحت تر از این غذای پاییزی نمی شود. فقط کدوها را از وسط نصف کنید ، روده را بردارید و با کمی کره ، شکر قهوه ای و شربت افرا بپزید. چقدر باشکوه!

عنصر قهرمان: شکر قهوه ای این غذا را عملا شبیه دسر می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

تخم مرغ کدو سبز بلوط در سوراخ از ریشه بو داده

چرا ما آن را دوست داریم: اگر عاشق تخم مرغ هستید ، باید این پیچ را روی دستور تخم مرغ کلاسیک در یک سوراخ امتحان کنید. این مقدار کمی کاربی است ، اما همچنان یک غذای دلپذیر و سیر کننده را ایجاد می کند.

عنصر قهرمان: بیکن خرد شده را از قلم نیندازید ، این پانچ نمکی عالی را اضافه می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

کدوی بلوطی با پوسته پارمزان از متخصصان رژیم غذایی واقعی

چرا ما آن را دوست داریم: برای تهیه این دستور العمل خوشمزه و سالم کدو بلوط تنها چیزی که نیاز دارید پنج ماده است. این یک لذت خوشمزه است که شما را ناامید نمی کند. این غذای مناسب برای پروتئین گرم کننده یا حتی پاستا است. آنقدر خوب است که ممکن است دیگر هرگز کره و شکر قهوه ای را روی کدوی خود انتخاب نکنید.

عنصر قهرمان: پارمزان به این دستور العمل طعم خاکی ، شور ، طعم دار و بافت دوست داشتنی می دهد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

اسکواش زمستانی پخته با مریم گلی و آویشن از Epicurious

چرا ما آن را دوست داریم: تنها کاری که باید انجام دهید این است که این کدو را در روغن و گیاهان غرق کنید و بگذارید کار باشکوه خود را انجام دهد. خیلی راحت تر از این نمی شود. آیا تا به حال چیزی زیباتر دیده اید؟ به طور مثبت دهان آور است.

عنصر قهرمان: از سر سیر نترسید.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

کدو سبز بلوط گردویی سیب زمینی کدو تنبل از ریشه بو داده

چرا ما آن را دوست داریم: این غذای سالم به اندازه کافی خاص برای تعطیلات است ، اما ارزش لذت بردن از هر روز این فصل را دارد. این غنی و خوش طعم است بدون احساس سنگینی.

عنصر قهرمان: گلابی خورشتی یک لذت غیر منتظره است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

کدو تنبل ذرت بو داده مکزیکی و کینوا از Pinch of Yum

چرا ما آن را دوست داریم: طعم های روشن مکزیکی و طعم نرم و خامه ای و قوام کدو بلوط به زیبایی با هم کار می کنند. حتی معتبرترین شکاکان کدو نیز برای چند ثانیه برمی گردند.

عنصر قهرمان: روی آن کرم و فرانسوی queso قرار گرفته است تا خامه ای به دست آید.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.