12 خبرنامه الهام بخش برای اشتراک در صندوق ورودی شادتر

PSA: صندوق ورودی شما می تواند منبع شادی باشد. نگران نباشید، من به خوبی از مضحک بودن آن جمله آگاهم. به هر حال، ما در جهانی همیشه روشن زندگی می کنیم، کار می کنیم، و وجود داریم، جایی که انتظار یک پاسخ فوری است، اگر نگوییم همزمان (از من نپرسید چگونه این اتفاق می افتد، اما فشار وجود دارد). به عنوان کسی که احساس ناراحتی ایمیل (re: ترس) در reg می کند، من برای هر چیزی که اضطراب را کاهش دهد ناامید بودم. وارد شوید، 12 بهترین خبرنامه برای مشترک شدن برای آرامش، الهام گرفتن و سعادت صندوق ورودی.

اگر هدف Inbox Zero™ است، احتمالاً اینطور هستید فكر كردن، چرا آیا من یک ایمیل خوانده نشده دیگر می خواهم؟ اما ما در اینجا روی کیفیت تمرکز می کنیم، نه کمیت. بله، وقتی جیمیل خود را باز می‌کنم، از نبود پیام‌های خوانده نشده لذت می‌برم. اما حقیقت این است که پس از ثبت نام برای همه (بله، همه) یکی از ایده‌برانگیزترین خبرنامه‌هایی که می‌توان در آنها مشترک شد، شروع به تجدیدنظر در این نقطه عطف بهره‌وری کردم.

تصویر برجسته توسط میشل نش.

تصویر از میشل نش

12 خبرنامه برای اشتراک در صندوق ورودی شادتر و سالم تر

ایده این که بتوانیم صبح‌ها میلیون‌ها پیام را مرور کنیم و شب‌ها بدون ایمیل‌های خوانده نشده امضا کنیم، مدت‌هاست که اوج موفقیت در کار بوده است. اما راستش از این که به زندگی و کارم اینطور فکر کنم کمی خسته شدم. در عوض، من می‌خواهم وظایف، اهداف و بله – صندوق ورودی‌ام – را با ارتباط و رشد مرتبط کنم. و به محض اینکه شروع کردم به تماشای روزهای 9 تا 5 هفته خود در آن نور، همه چیز به سمت بهتر شدن تغییر کرد. چون بالاخره، در این دنیای چالش برانگیز، من بعد از تمام شادی هایی هستم که می توانم به دست بیاورم.

من کارها را با یک پلاگین بی شرمانه برای نشاط بخش ترین خبرنامه در بازی شروع می کنم. البته، من کمی مغرضانه هستم، اما جدای از تداعی ها، این خبرنامه هر روز من را آگاه می کند و الهام می بخشد. سال ها. در حالی که برخی مکاتبات نشان دهنده عصبانیت ایمیل است، خبرنامه Camille Styles دقیقا برعکس است. پیام‌های کامیل کلمات درون‌نگر را با ایده‌های انرژی‌بخش جفت می‌کنند، و مقاله‌ها به دقت تنظیم شده‌اند و دقیقاً همان چیزی است که آن روز باید بخوانم (و در روزهای بعد به آن بازگردم). نمی‌دانستم که می‌توان با ایمیلم احساس آرامش و شادابی کرد، اما این خبرنامه مرا متقاعد کرده است.

خیلی افکار از نویسنده درخشان و پرفروش نیویورک تایمز الیزابت هلمز می آید. هولمز که عاشق همه چیزهای سلطنتی بریتانیا است (مخصوصاً از آنجایی که به سبک بی عیب و نقص آنها مربوط می شود)، تمام نکات، ترفندها و طعنه های خنده دار را در مورد آنچه برای بهترین زندگی سلطنتی لازم است به اشتراک می گذارد. در حالی که محتوا مد و سفر را پوشش می دهد، همچنین عمیقاً به بازتاب های فکری و رشد محور شخصی می پردازد. اساساً وقتی مشترک می شوید خیلی افکار، شما کمی از همه آن را دریافت می کنید.

The Good Trade در فهرست سایت‌ها و وبلاگ‌های من است که هر روز صبح قبل از غوطه‌ور شدن در محل کار برای داشتن مقدار مناسبی از محتوای انگیزشی از آنها بازدید می‌کنم. اگر به رشد شخصی، گسترش خلاقیت و تبدیل شدن به یک انسان بهتر (مهربان تر، مهربان تر) هر روز علاقه دارید، نمی توانم آن را به اندازه کافی توصیه کنم. اما اگر صبح‌های شما کمی شلوغ‌تر باشد – مثل همه صبح‌های ما –خوب روزانه دقیقا همان چیزی است که صندوق ورودی شما به آن نیاز دارد.

نسخه کوتاه شده مقالات و محتوای طولانی سایت، خوب روزانه لیست های پخش، دستور العمل ها، نکات پایداری و مراقبت از خود و موارد دیگر را گردآوری می کند. من دوست دارم که هر ارسال با یک فکر کوتاه اما شیوا شروع شود که اغلب لحن مثبت را برای بقیه روز من تعیین می کند. 30 ثانیه (متفکرانه) را به مرور بگذرانید. ارزش مکث را دارد

غذای مغز یکشنبه در مورد راه حل های سریع یا جلب توجه از طریق سرفصل های شلوغ نیست. در عوض، تیم پشت خیابان فرنام عمداً یک خبرنامه با محوریت توصیه‌ها طراحی کرد که می‌تواند به راحتی به کار گرفته شود و به طور مؤثر در کار و زندگی شما گنجانده شود. هر بار که (با هیجان، بی حوصله) شماره جدیدی را باز می کنم، از بینش های بدیع و خرد بی انتها غافلگیر می شوم.

نه تنها بهره وری من سودمند است، بلکه کنجکاوی بی پایان و سیری ناپذیر من ارضا می شود (خوب، حداقل برای یک لحظه). غذای مغز یکشنبه برای یادگیرندگان و دانش آموزان مادام العمر است. اما در واقع، این خبرنامه ای است که هر صندوق ورودی را که نیاز به دانش سطح بعدی کمی داشته باشد، بهبود می بخشد.

شاید شما اولیویا نوسدا را با محتوایی که مبتنی بر زیبایی‌شناسی است، اما معتبر (مانند *در واقع* معتبر) می‌شناسید که در اینستاگرام ارائه می‌کند. من تمام سلامت روان، طراحی، عشق به خود، تندرستی، و دستور العمل هایی را که او باید به اشتراک بگذارد، می گیرم. واقعاً، وقتی نمایه او در فهرست داستان‌های من برجسته می‌شود یا یکی از حلقه‌های او در فید خبری من قرار می‌گیرد، کل شخص من به وضوح به سمت بهتر شدن تغییر می‌کند.

اگر آن سه جمله برای متقاعد کردن شما کافی نبود، اولیویا در نوشتن و به اشتراک گذاری تصاویر و ویدیوهایی که شما را به تفکر متفاوت و عمیق تر در مورد تجربه شخصی و دنیای اطرافتان فرا می خواند، جدی است. خبرنامه او، روی صخره ها، امتداد همه اینها است.

بازتاب‌های نوشتاری اولیویا با هر ارسال دو هفته‌ای حول موضوعی متفاوت متمرکز شده‌اند، که هم فوق‌العاده مرتبط و هم کاملاً انقلابی است. در حالی که واضح است که او ساعت‌های متفکرانه زیادی را صرف استفاده از کلمات مناسب می‌کند تا به زیبایی بینش‌هایش را منتقل کند و بسازد، او همچنین به گونه‌ای می‌نویسد که باعث می‌شود احساس کنید در حال صحبت با یک دوست هستید. زیرا به نوعی، شما هستید.

اگر از کسانی هستید که آخر هفته‌ها ایمیل‌های خود را چک می‌کنید، خبرنامه اولیویا فقط غافلگیری (و لبخند) مورد نیاز یکشنبه شماست.

احتمالاً ناگفته نماند، اما ما طرفداران بزرگ جیمز کلیر در اینجا هستیم. و البته ما تنها نیستیم. پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز او، عادات اتمی، بیش از هفت میلیون نسخه فروخته است. بنابراین بله، من می گویم که ما در یک شرکت خوب هستیم. خود 3-2-1 خبرنامه با بیش از یک میلیون مشترک، به طور شگفت انگیزی محبوب است. این مملو از همان بینش و خردی است که از متخصص علوم رفتاری انتظار می‌رود که طرز تفکر ما در مورد عادات را کاملاً متحول کرده است – و در واقع آنچه لازم است برای متعهد ماندن به اقداماتی که به ما کمک می‌کنند بهترین احساس را داشته باشیم، تغییر داده است.

هر خبرنامه با سه ایده کوتاه از خود Clear همراه با دو نقل قول الهام بخش از دیگر رهبران فکری و یک سوال که شما باید در مورد آن فکر کنید، فرمت بندی شده است. 3-2-1، در واقع.

حتی اگر فکر می‌کنید نام «تغییر هوشمند» را نشنیده‌اید، احتمالاً مجله پنج دقیقه‌ای آن‌ها را تقریباً در حلقه‌های تأثیرگذار سلامتی دیده‌اید. در تمام محصولات و محتوای خود، Intelligent Change در حال تغییر اسکریپت در مورد القای تغییرات مثبت در زندگی شما است. آنها تمرین ژورنال نویسی را برای متعهد شدن به آن به صورت روزانه آسان می کنند و خبرنامه آنها، هفتگی هوشمند از تأثیرگذاری و انگیزه کمتری برخوردار نیست. انتظار یک دوز هفتگی الهام را داشته باشید که شما را تشویق به تمرین قدردانی، پرورش هوش هیجانی و درگیر شدن در تفکر خود کند. بله، صندوق ورودی شما قادر به شگفتی است.

اطلس ابسکورا دوره‌ها، داستان‌ها، راهنماهای شهری، و تورهای انتخابی جذاب‌ترین و اغلب ناشناخته‌ترین مکان‌های جهان را به اشتراک می‌گذارد. در نظر بگیرید که برای همه چیز نه تنها سفر، بلکه فرهنگ، هنر و تجربیات الهام‌بخش آن را انتخاب کنید. آنها طیف وسیعی از گزینه های خبرنامه را ارائه می دهند، با همه چیز، از خلاصه روزانه و هفتگی گرفته تا درخشش صندوق پستی متمرکز بر غذا و سفر محور. من شخصاً در ارسال روزانه مشترک شده ام، زیرا همیشه برای افراط در هوس کمی صبحگاهی آماده هستم.

آن فریدمن روزنامه‌نگار، مقاله‌نویس و یکی از نویسندگان کتاب پرفروش است. دوستی بزرگ: چگونه به یکدیگر نزدیک می شویم. خبرنامه او به عنوان نظرسنجی از بهترین نوشته ها و محتوایی است که اینترنت در هر هفته برای ما ارائه می کند. با توجه به قدرت و چشم انداز کار او، منطقی است که او همچنین خبرنامه ای را توزیع می کند که به همان اندازه در دنیای فرهنگ قدرتمند است. هر جمعه، انتظار داشته باشید که یک ایمیل با مدیریت عمیق متشکل از مقالات و نظرات جذاب دریافت کنید. این یکی از آن خبرنامه‌های ویژه‌ای است که فقط با باز کردن آن احساس هوشمندی به شما می‌دهد.

با کتاب هایی مثل سرقت مانند یک هنرمند، ادامه بده، و کار خود را نشان دهید!، آستین کلئون کاملاً مسئول تغییر نگاه من به خلاقیت است. در حالی که ممکن است یک بار خودم را به خاطر سال‌ها نوشتن برای مخاطبان یک نفره مورد سرزنش قرار داده باشم (خوب، پدر و مادرم هر چند وقت یکبار از وبلاگ من بازدید می‌کردند)، کار او به من کمک کرد تا ارزش ادامه دادن به خود را برای رشد و توسعه به‌عنوان یک فرد خلاق بدانم. . تمام زرق و برقی که از کلئون انتظار داشتید در هر یک از خبرنامه های او وجود دارد. هنرمند درونی شما از اشتراک شما تشکر خواهد کرد.

خداییش، من از… برای همیشه دارم میخونم Cup of Jo؟ از زمان راه‌اندازی سایت در سال 2007، Cup of Jo به یکی از نزدیک‌ترین جوامع اینترنتی تبدیل شده است. پست‌ها از کاملاً خنده‌دار (“تهدیدات تعطیلات”) تا دلخراش (“آنچه پسرم درباره غم به من آموخت”) تا متحول کننده (“سال سلفی‌های من”) متغیر است. وجه مشترک همه آنها یک رشته پیوندی قدرتمند است که خوانندگان را از سراسر جهان گرد هم می آورد. هر هفته، تیم پشت سایت با خواندن مطالب مورد علاقه و یک یادداشت کوچک زیبا وارد صندوق پستی شما می شود. شاید این یکی از مفیدترین ایمیل هایی باشد که من دریافت کرده ام.

مثل خیلی ها، عشق و قدردانی من از همه خوبی هایی که NPR انجام می دهد و ارائه می دهد، هیچ حد و مرزی نمی شناسد. کیت زندگی خبرنامه فقط این حقیقت را بیشتر می کند. هر خبرنامه ای که با این فرض ایجاد شده است که “همه برای انسان بودن به کمک کمی نیاز دارند”، هر خبرنامه با موضوعی متفاوت همراه با نکات و هک ها (من این کلمه را دوست ندارم، اما اینجا کار می کند) است که نحوه رویکرد شما را تغییر می دهد. در مورد هر کاری که در زندگی خود انجام می دهید از والدین، پس انداز پول، ورزش کردن، و خواب خوب شبانه-کیت زندگی همه را پوشش می دهد. بعلاوه، اگر خبرنامه ها مورد توجه شما نیستند، یک پادکست نیز دارند.

این پست در ابتدا در 27 می 2022 منتشر شد و از آن زمان به روز شده است.