13 بهترین دستور پخت نان بدون گلوتن از مرزه تا شیرین

جهان نان بدون گلوتن خوشبختانه در چند سال گذشته منفجر شده است. در حالی که این ایده ممکن است زمانی مانند یک پارادوکس به نظر برسد، این روزها، بسیاری از سوپرمارکت‌ها گزینه‌های زیادی را در اختیار دارند و حتی اکثر نانوایی‌ها نان‌های بدون غلات خود را تولید می‌کنند. نتیجه افزایش ناگهانی نان بدون گلوتن در همه جا؟ نان هایی که با نسخه های نرم و پوسته ای که ما می شناسیم و دوست داشته ایم رقابت می کنند. بنابراین برای اینکه وقتی هوس نان تست آووکادو زیاد می شود زندگی را برای همه ما آسانتر کنیم (که معمولاً انجام می شود)، اینترنت را وارونه تکان دادیم تا بهترین دستور العمل های نان بدون گلوتن را که می توانستیم پیدا کنیم جمع آوری کنیم.

اگر قبلاً به دلیل پیچیدگی ظاهری آن، ایده پخت بدون گلوتن را ناراضی کرده بودید، ما آن را دریافتیم. یادگیری نکات و نکات مختلف همه گزینه های جایگزین آرد می تواند بسیار قابل پیگیری باشد. با این حال، در یافتن بهترین دستور العمل‌ها برای فهرست خود، مطمئن شدیم که نان‌هایی را در نظر گرفتیم که فرآیند پخت را با تکنیک‌های بی‌خطر ساده می‌کردند. از نان های سریع گرفته تا بیسکویت ها تا خوشمزه ترین سوکای الهام گرفته از مدیترانه که تا به حال در آن تکه کرده اید، در مورد پخت نان (خوشمزه) بدون گلوتن، شما را تحت پوشش قرار می دهیم.

نان بدون ورز و بدون گلوتن از مینیمالیست بیکر

چرا ما آن را دوست داریم: گاهی اوقات، تمام انرژی و پرخاشگری که برای ورز دادن یک گلوله خمیر نان صرف می شود، بهترین نوع تسکین دهنده استرس است که می توانیم پیدا کنیم. در مواقع دیگر، تنها چیزی که می خواهیم این است که موادمان را با هم مخلوط کنیم و با یک نان طلایی و خوش طعم پاداش بگیریم. هنگامی که وضعیت دوم رخ می دهد، این دستور العمل است که باید به آن روی آورد. نه ماده تشکیل دهنده و یک پوسته قهوه ای طلایی. چه چیزی را دوست نداشته باشیم؟

عنصر قهرمان: نشاسته سیب زمینی MVP واقعی این دستور غذاست. نشاسته سیب زمینی که با ترکیب آردهای بدون گلوتن مخلوط می شود، خرده ای سبک را تضمین می کند. اینجا آجر نان نیست.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

نان صنعتگر بدون گلوتن از Dish by Dish

چرا ما آن را دوست داریم: این نان چیزی است که تمام رویاهای ساندویچ ما از آن ساخته شده است. این نان قابل توجه و دلچسب است و می تواند تقریباً در برابر هر نوع سیری نگه داشته شود و پنیرهای کبابی عالی و ناهارهای بسته بندی شده با سبزیجات لذیذ را برای شما به ارمغان بیاورد. و با فرا رسیدن فصل سوپ، ورز می دهیم (خیلی؟) تا این نان را تکرار کنیم.

عنصر قهرمان: در حالی که آن را ممکن است عجیب به نظر برسد که آب را یک عنصر کلیدی بدانیم، در این دستور العمل، برای کیفیت نتیجه نهایی بسیار مهم است. گرم کردن آب دقیقاً در محدوده مشخص شده در دستور العمل تضمین می کند که مخمر شما فعال می شود. در دستور غذا نیز اشاره شده است که اگر نان خامه‌تری می‌خواهید، آب را با همان مقدار شیر عوض کنید.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

Socca از Love & Lemons

چرا ما آن را دوست داریم: همه چیزهای خوب از فرانسه می آیند. یک نان بدون گلوتن طبیعی، Socca از نیس در ریویرای فرانسه می آید. اگر داستان اصلی آن هنوز شما را متقاعد نکرده است که این دستور غذا را فوراً درست کنید، این کار را انجام می دهد: سوکا از نظر طعم غنی و آجیلی است و به عنوان پیش غذا، کنار غذا یا زمانی که با هر تعداد تاپینگ برای فانتزی ترین پیتزا سرو می شود، کاملا سرو می شود. شما تا به حال خورده اید

عنصر قهرمان: اگر عشق شما به نخود هیچ حد و مرزی ندارد، آرد نخود جایگزینی بدون دانه است که برای کار در رپرتوار پخت خود به آن نیاز دارید. در این دستور پخت، آرد یک نان صاف ترد و نازک ایجاد می کند که به زیبایی طلایی و کاملا ترد است.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

نان موز بدون گلوتن از Gimme Delicious

چرا ما آن را دوست داریم: پخت بدون گلوتن، به ویژه هنگامی که با مقدار خوبی از مواد خیس کار می کنید همانطور که در دستور غذا هستید، می تواند به سرعت صمغی شود. این نان موزی چالش را انجام می دهد و نتیجه به طرز شگفت انگیزی مرطوب است. این نان با موز بسیار رسیده ساخته شده تا شیرینی طبیعی خود را به حداکثر برساند، این نان فقط به نصف فنجان شکر نیاز دارد تا به آن طعم مقاومت ناپذیر نان موزی دست یابد.

عنصر قهرمان: چیپس های شکلاتی کمی انحطاط بیشتری به این نان نسبتاً با فضیلت می بخشد.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

نان نارگیلی پاندان از پر از گیاهان

چرا ما آن را دوست داریم: وقتی هوس نان موز، کدو تنبل یا کدو سبز ما به پایان رسید، این دستور العملی است که باید به آن روی آوریم. رنگ پر جنب و جوش است و طعم به طور غیرمنتظره، اما خوشمزه منحصر به فرد است. آیا ما به گیاهخواری آن اشاره کردیم؟

عنصر قهرمان: برگ‌های معطر پاندان، یک گیاه گرمسیری است که در جنوب شرقی آسیا می‌روید، عطر و طعم معطر و شیرینی به غذاهای این منطقه می‌دهد. آغشته به شیر نارگیل غنی، برگ‌های پاندان سایه‌ای از سبز ایجاد می‌کنند که همه را، چه کسانی که بدون گلوتن می‌خورند و چه کسانی که نمی‌خورند، به دنبال یک تکه غوطه‌ور می‌شوند.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

نان ذرت خمیر ترش بدون گلوتن از What the Fork

چرا ما آن را دوست داریم: با نزدیک شدن به روز شکرگزاری، پیدا کردن یک دستور پخت نان ذرت قطعاً در ذهن ماست. اگر از اواسط مارس 2020 هرگز رول خمیر ترش خود را آهسته نکرده اید، این نان ذرت راهی عالی برای استفاده از دور ریختنی هایتان است. حتی اگر به دستور پخت نان ذرت آزمایش شده و واقعی خود متعهد هستید، توصیه می کنیم این یکی را امتحان کنید. ما تضمین می کنیم که از نتیجه درخشان، مخمر، و همیشه بسیار کمی کیک شگفت زده خواهید شد.

عنصر قهرمان: استفاده از دور ریختن خمیر مایه نه تنها از هدر رفتن مواد غذایی جلوگیری می کند، بلکه طعم فوق العاده ای تند ایجاد می کند که شیرینی نان را تکمیل و متعادل می کند.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

بیسکویت قطره ای بدون گلوتن از 5 ماده از The Bettered Blondie

چرا ما آن را دوست داریم: ما هرگز بیسکویتی را ندیدیم که دوستش نداشته باشیم. وقتی بیسکویت‌ها نرم، پف‌دار و در بهترین حالت کره‌ای هستند، بیسکویت‌ها یک صبحانه برای ناهار تا رویای شام هستند. و دروغ نخواهم گفت – وقتی وقت نداریم اما تمام اشتیاق برای پختن غذای خانگی نداریم، دستور العمل های پنج ماده ای به نوعی زبان عشق ما هستند.

عنصر قهرمان: کره سرد مکعبی 100% برای پخت بیسکویتی که لایه لایه ای از طعم و مزه و طعم خوب است، ضروری است.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

نان فرانسوی بدون گلوتن از A Saucy Kitchen

چرا ما آن را دوست داریم: ما مطمئن هستیم که تنها نیستیم که می‌گوییم می‌خواهیم یک قرص نان سبک و پف‌دار فرانسوی برای همه وعده‌های غذایی ما از هم اکنون تا ابد همراه باشد. این نان به ما نان فرانسوی را می دهد که رویای آن را بدون لیست طولانی و پیچیده مراحل و مواد تشکیل دهنده می بینیم. کمال در قالب نان؟ این دستور غذا ما را تبدیل به ایمان آورد.

عنصر قهرمان: صمغ زانتان یک ماده محبوب در بسیاری از دستور العمل های بدون گلوتن است. در اینجا، رطوبت مواد مرطوب را حفظ می کند تا در نهایت با یک نان به شدت خشک مواجه نشوید.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

نان کدو سبز چیپس شکلاتی سالم از Simply Quinoa

چرا ما آن را دوست داریم: تا به حال، امیدواریم همه ما به این واقعیت رسیده باشیم که کدو سبز بسیار سزاوار جایگاهی در نان های سریع ما است. مرطوب و شیرین، یک تکه از این نان یک گزینه عالی برای یک صبحانه سبک یا یک میان وعده بعد از ظهر است. آن را برشته کنید، کمی PB یا کره روی آن بمالید، و همه چیز لازم برای یک لقمه دلپذیر را دارید.

عنصر قهرمان: آیا بین عشق خود به نان موز و کدو سبز پاره شده اید؟ این دستور غذا را در دو موز رسیده مخلوط می کند، بنابراین شما مجبور به انتخاب نیستید.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

Focaccia بدون گلوتن با رزماری از One Lovely Life

چرا ما آن را دوست داریم: وقتی به یک جایگزین ساده برای نان پیچیده ای نیاز داشتیم که به نظر می رسید همه در حال پختن و نمایش در اینستاگرام هستند، فوکاچیا در کنار ما بود. از آن زمان، ما از وسواس در مورد پوسته ترد و خرده های فوق العاده زیبا آن دست برنداشته ایم. اگر می‌توانید به تنهایی از کربوهیدرات‌های (بدون گلوتن) استفاده کنید، این دستور غذا را در چرخش منظم خود بگنجانید.

عنصر قهرمان: رزماری با پاشیدن نمک دریایی درشت و سایر گیاهانی که در بالای این فوکاچیا قرار دارند، بازی خوبی دارد. رزماری تازه، معطر و با طعم مشخص کاج، ستاره برجسته این دستور غذاست.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

نان سبوس دار بدون گلوتن از شرکت Well.

چرا ما آن را دوست داریم: این نان در بهترین حالت پخت سالم است. ایده آل برای هر سطح یا عدم تخصص در پخت نان، برش دادن این نان پس از یک ساعت در فر، اعتماد به نفس شایسته ای را به نانوایان بدون گلوتن القا می کند. توجه داشته باشید که اگر این نان روی پیشخوان بماند به سرعت خشک می شود. برای اطمینان از اینکه هدیه بدون گلوتن است که همچنان به شما هدیه می دهد، برش های تازه را در فریزر نگهداری کنید و به سادگی قبل از خوردن نان تست کنید.

عنصر قهرمان: پوسته پسیلیوم مانند صمغ زانتان در پخت بدون گلوتن عمل می‌کند و به خمیر کمک می‌کند شکل و ساختار خود را بدون تکیه بر گلوتن به‌عنوان چسبنده حفظ کند.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

نان خشخاش لیمویی بدون گلوتن از نانوایی باترنات

چرا ما آن را دوست داریم: در این قرص نان دانه خشخاش لیمویی واقعاً چیزی برای دوست نداشتن وجود ندارد. در حالی که معمولاً با هوای آفتابی‌تر و روزهای روشن‌تر بهار مرتبط است، این نان احساس نمی‌کند در یک صبح زمستانی ما را گرم کند. به طور غیرقابل انکاری لطیف و به طرز غیرقابل مقاومتی کرکی (به ما اعتماد کنید، چنگال شما از شما تشکر خواهد کرد)، این دستور پخت کامل دانه خشخاش لیمو است.

عنصر قهرمان: در حالی که این نان برای وسوسه‌انگیزتر کردن آن نیازی به مقدار زیادی ندارد، اما ما می‌خواهیم مایه لیمو (پودر شکر، آب لیمو، عصاره بادام و شیر جایگزین دلخواه شما) را کاملا ضروری در نظر بگیریم.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

نان چله بدون گلوتن از بند کفش بدون گلوتن

چرا ما آن را دوست داریم: Challah همیشه یک افزودنی خوشایند برای هر میز تعطیلات است. این چرخش بدون دانه که به زیبایی با پوسته‌ای تیره بافته شده و به یک فضای داخلی لطیف باز می‌شود، هیچ یک از شکل، ساختار و شیرینی جزئی هر شله حاوی گلوتن را قربانی نمی‌کند.

عنصر قهرمان: دو قاشق غذاخوری عسل باعث ایجاد طعم سبک و شیرینی گلی این نان می شود.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.