13 بهترین روغن کوتیکول برای ناخن های قوی و سالم

بهترین روغن‌های کوتیکول، محصولی قوی اما اغلب نادیده گرفته می‌شود که به اندازه یک لوسیون یا بالم لب در زندگی ما ثابت بماند. لایه مهم پوست مرده یک مهر و موم در بستر ناخن شما ایجاد می کند تا از آلودگی یا باکتری جلوگیری کند و رشد ناخن سالم را تقویت کند. بدون مراقبت، کوتیکول ها خشک می شوند و ترک می خورند – یا بدتر از آن، یک میخ مخوف تشکیل می دهند. به عبارت ساده، مراقبت از کوتیکول است مراقبت از ناخن.

خوشبختانه، روغن کوتیکول خوب نیز یکی از بزرگترین تجملات کوچک زندگی است. برای بهره مندی از فواید، لازم نیست با کوتیکول های ترک خورده و شکننده – یا تخت های ناخن که شبیه ژل پست ژل بیابانی هستند، سر و کار داشته باشید. آنها علاوه بر مملو از ویتامین ها و اسیدهای چرب، اغلب با ترکیبی فوق العاده آبرسان از روغن های گیاهی با بوی شیرین و گیاهی مانند جوجوبا، نارگیل یا آرگان عرضه می شوند و پوست اطراف ناخن های شما را به همان اندازه تغذیه می کنند. فرمول‌های سریع خشک‌شونده همچنین به شما امکان می‌دهند تا در تمام طول روز از نوک‌های خود استفاده کنید.

یک همراه زیبایی ثابت به اندازه روغن کوتیکول شایسته این است که با دقت انتخاب شود، بنابراین ما از فالوورهای اینستاگرام خود برای موارد مورد علاقه آنها نظرسنجی کردیم. 13 محصول زیر شامل بهترین توصیه‌هایی است که دریافت کرده‌ایم (با یک روغن کوتیکول که به وضوح بر صحنه غالب است) که با موارد دلخواه اینترنت و افراد مستحکم بررسی شده بررسی شده است.

تصویر از میشل نش

بهترین روغن های کوتیکول برای خرید در سال 2023

مورد علاقه خود را کشف کنید، آن را روی میز کنار تخت خود قرار دهید، دو بار در روز از آن استفاده کنید (یا بیشتر – چیزی به نام روغن کوتیکول زیاد وجود ندارد)، و ناخن های خود را برای آینده ای قوی و زیبا بسازید.

هر محصول با دقت توسط ویراستاران ما تنظیم می شود و ما همیشه نظر صادقانه ای را ارائه می دهیم، چه هدیه ای یا خریداری شده خودمان. اگر چیزی را از طریق پیوندهای ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون کوچکی را بدون هیچ هزینه ای برای شما دریافت کنیم.

بهترین کلی: سرم کوتیکول زیتون و ژوئن

روغن کوتیکول بسیار توصیه شده در این لیست، فرمول تمیز زیتون و جون فوق العاده آبرسان و بدون احساس چربی است. اپلیکاتور نوک فوم نرم استفاده از آن را در طول روز آسان می کند.

بهترین طراحی مانیکور: دبورا لیپمن «این یک معجزه است» روغن کوتیکول درمانی شدید

یکی دیگر از توصیه‌های تکراری، ترکیب مجلل دبورا لیپمن، مانیکوریست مشهور از کره شی، ویتامین E و عصاره‌های گیاهی بود. همانطور که یکی از دنبال کنندگان نوشت: “من سه بار در روز از آن استفاده می کنم. 22 دلار است اما ارزشش را دارد.»

بهترین تقویت کننده: L’Occitane Nail and Coticle Shea Oil

این محصول برس روی خرده‌فروشی لوکس فرانسوی که دارای ترکیبی از روغن زردآلو و 30 درصد روغن شی است، در نظرسنجی ما نیز مورد استقبال قرار گرفت.

بهترین فرمول طبیعی: درمان کوتیکول با روغن گل رز Tenoverten

به لطف روغن گل رز، به همان اندازه که از نظر زیبایی شناسی دلپذیر است، بوی شیرینی نیز دارد، درمان کاملاً طبیعی برای استفاده مجدد آسان از طریق رولربال ماساژ داده می شود.

بهترین روغن کوتیکول مرطوب کننده: روغن کوتیکول دست برهنه

این فرمول غنی از مواد مغذی، یکی دیگر از زیبایی های برس، دارای روغن جوجوبا و اسکوالان زیتون است که حتی خشک ترین کوتیکول ها را از لبه لبه باز می گرداند. این محصول غیر سمی به عنوان همراهی برای کیت مانیکور خانگی Bare Hands است که به دلیل کمک به رشد ناخن‌های قوی‌تر و سالم‌تر مورد تحسین قرار گرفته است.

بهترین وگان دوست: نرم کننده ناخن Fleurette Golden Drops Intense

برای گزینه‌ای واقعاً گیاه‌خوار، «قطره‌های طلایی» فوق‌العاده برند استرالیایی را انتخاب کنید که با روغن‌های ضروری خالص فرموله شده است.

بهترین خرید لوکس: سرم مغذی روزانه Dior Huile Abrico

طبق نظرسنجی ما و بسیاری از بررسی های آنلاین، خانه مد پاریس اتفاقاً روغن کوتیکول بسته بندی شده با زردآلو قاتل را نیز تولید می کند.

بهترین رایحه: روغن عیار اولیوین

درست به نام تجاری خود، روغن کوتیکول گیاهی واقعاً بسیار زیبا است. همچنین روغن نارگیل و جوجوبا را با کمی چوب صندل ترکیب می کند تا رایحه ای مست کننده داشته باشد.

بهترین روغن کوتیکول تمیز: روغن کوتیکول تغذیه کننده لندن تاون

در حالی که قطره چکان روش مورد علاقه ما برای استفاده از روغن کوتیکول نیست (فضای بیش از حد برای آشفتگی)، بررسی های درخشان لندن تاون و تعهد به تولید تمیز و پایدار برای ما کافی است تا از آن عبور کنیم.

بهترین جذب سریع: JINsoon Primrose + روغن کوتیکول شفا دهنده پیچ امین الدوله

این روغن از طرفی پرطرفدارتر است، اما روغن غیر چرب و خوشبو از مانیکوریست مشهور جین سون چوی، ارزش وزن خود را در 20 ماده طبیعی با جذب سریع دارد.

بهترین هک کوتیکول: بالم نوک پستان ارگانیک Lansinoh

همانطور که یکی از کاربران نظرسنجی گفت: «نخند. خارج از آمازون است و من آن را روی کوتیکول ها و لب هایم دوست دارم.

بهترین کاربرد در حال حرکت: CND SolarOil Nail & Cuticle Care

هزاران بررسی آمازون «جام مقدس» این روغن کوتیکول مناسب کیف را در صدر فهرست‌ها قرار داده‌اند، اما دارای ویتامین E برای تسکین ناخن‌های آسیب‌دیده با ژل است.

بهترین چند منظوره: Lanolips The Original 101 Ointment Multipurpose Superbalm

ما عاشق چند کار مرطوب کننده هستیم. و در حالی که به شکل روغن نیست، فرمول محبوب فرقه، ساخته شده با لانولین پایدار، برای جذب کامل نیاز به کمی ماساژ دارد و گردش خون سالم روی کوتیکول ها را بهبود می بخشد.