13 بهترین سرم ضخیم کننده مو ، به گفته یک آرایشگر

از نظر زیبایی شناسی ، چند مورد به اندازه زمانی که متوجه می شوید موهای شما شروع به نازک شدن می کند ، نگران کننده است. صرف نظر از علت اصلی ، تغییر شدید ظاهر می تواند عزت نفس شما را تحت تأثیر قرار دهد و استرس جدی ایجاد کند-که به نوبه خود می تواند مشکل را بدتر کند. مانند بیشتر موارد ، هرچه زودتر به موضوعی رسیدگی کنید ، مراقبت از آن آسان تر است ، به همین دلیل است که من با یک متخصص مو در مورد بهترین سرم های ضخیم کننده مو صحبت می کنم.

شخصاً وقتی تحت استرس شدید هستم از ریزش موی تکان دهنده ای رنج می برم. تغییرات زندگی مانند حرکت در خارج از کشور ، جدایی دشوار و ناراحتی یکی از عزیزان منجر به از دست دادن توده های بزرگ مو برای ماه ها در یک زمان می شود. هربار که تجسم فیزیکی استرس را می بینم ، از نظر بصری به من یادآوری می شود که درون چقدر بر بیرون ما تأثیر می گذارد – همه آنها به هم مرتبط هستند. و در حالی که استرس می تواند علت شایع ریزش مو باشد ، این تنها دلیلی نیست که ممکن است کسی در بخش ضخیم شدن مو به کمک نیاز داشته باشد.

بتسی دوگان به عنوان آرایشگر اصلی در فاکس و جین توضیح می دهد که دلایل زیادی برای ریزش مو وجود دارد. آنها می توانند به سادگی و معمولی مانند روند طبیعی پیری باشند یا نتیجه یک مشکل پزشکی جدی تر باشد. وی در صورت مشاهده ریزش مو یا ریزش روی روبالشی روی توده های بزرگ به پزشک متخصص پوست توصیه می کند. او علاوه بر مصرف مکمل ها ، ماساژ پوست سر و برطرف کردن حالت دادن به گرما ، توصیه می کند از سرم موهای ضخیم برای حل این مشکل استفاده کنید.

دلایل نازک شدن و ریزش مو عبارتند از:

  • ژنتیک
  • پس از زایمان
  • موهای بیش از حد پردازش شده و آسیب دیده
  • کمبود ویتامین
  • استرس/مسائل مربوط به سلامت روان
  • روند طبیعی پیری
  • کمبود خواب
  • تغییرات هورمونی
  • مسائل مربوط به پوست سر

سرم مو چیست؟

احتمالاً سرم های نرم کننده و براق کننده زیادی در داروخانه محلی و Sephora خود دیده اید. در حالی که اینها برای موهای وز و محافظت در برابر حرارت عالی هستند ، اما به طور موثری به ضخیم شدن موها کمک نمی کنند. در حقیقت ، بسیاری برعکس این کار را با سنگین کردن و حتی می توانند انجام دهند مشارکت اگر بیش از حد روی موهای خود قرار دهید ، باعث ریزش مو می شود. بله!

دوگان معتقد است که بهترین سرم های ضخیم کننده مو کمتر به نتایج زیبایی فوری مربوط می شود و بیشتر به تقویت و محافظت از موها و حمایت طولانی مدت از ضخامت آنها کمک می کند. برخی از آنها تارهای مو را پر کرده و به افزایش حجم کمک می کنند تا موها پرپشت و پر به نظر برسند ، در حالی که برخی دیگر سرشار از مواد مغذی و آنتی اکسیدان ها هستند که به رشد مو کمک می کند. بسیاری برای دستیابی به هر دو نوع نتیجه کار می کنند ، در حالت ایده آل اینهایی هستند که باید خریداری کنید.

به گفته یک متخصص ، برای جستجوی بهترین سرم های ضخیم کننده مو ، اسکرول کنید!

با این سرم گیاهی نشاط ، تراکم و ضخامت را بازیابی کنید. این سرم گیاهخوار است ، توسط متخصص پوست آزمایش شده است و مواد مغذی ضروری را برای نازک شدن ارثی و واکنشی موها فراهم می کند.

اینجا بخرید.

این سرم چند کاره گیاهی برای حمایت از یک اکوسیستم فولیکولی سالم در حالی که پوست سر را تسکین داده و ریشه مو را احیا می کند ، مورد آزمایش بالینی قرار گرفته است. این ماده با فیتو اکتیوهایی تهیه شده است که ثابت شده است ظاهر ضخامت مو را افزایش داده و ریزش را کاهش می دهد.

اینجا بخرید.

پوست سر را با این سرم مرطوب کننده و غنی از آنتی اکسیدان تغذیه کنید. به حفظ رطوبت ، مبارزه با شکستگی ، تقویت مو و افزایش تراکم تار کمک می کند.

اینجا بخرید.

وقتی در دوره های استرس زای زندگی ام نازک شدن موها را تجربه کرده ام ، همیشه به Aveda روی آورده ام تا به بازگرداندن موهایم کمک کند. این احیا کننده به کاهش ریزش مو ، تقویت موها ، تقویت پوست سر ، حمایت از کراتین طبیعی مو کمک می کند و با بلند کردن آن در ریشه ، فوراً ضخیم می شود. بوی آن بد بو است ، اما ارزشش را دارد.

اینجا بخرید.

این روش اسپری سبک حجم موهای نازک را افزایش می دهد و رشته ها را با آنتی اکسیدان هایی مانند بیوتین و نیاسینامید برای قفل های قوی تر و سالم تر تقویت می کند.

اینجا بخرید.

این اسپری غنی شده با ویتامین هایی است که حجم را از ریشه ایجاد می کند در حالی که به جلوگیری از از دست دادن رطوبت کمک می کند ، بنابراین موها پر ، براق و صاف هستند ، اما وزن آنها کاهش نمی یابد.

اینجا بخرید.

ترکیب قدرتمند مواد تشکیل دهنده در این سرم برنده جایزه با هم برای تغذیه پوست سر و ترویج رشد موهای ضخیم تر و سالم تر عمل می کند. این برنامه به ویژه برای زنان بالای 40 سال طراحی شده است و نیازهای این جمعیت شناسی خاص را در نظر داشته است.

اینجا بخرید.

اگر از ریزش مو رنج نمی برید اما فقط به دنبال افزایش حجم موهای خود هستید ، این اسپری قبل از حالت دادن را بررسی کنید. کلاسیک است!

اینجا بخرید.

این سرم غلیظ به نازک شدن ، حجم دهی و پوسته پوسته شدن یا خشک شدن پوست سر کمک می کند. به لطف پپتیدهای قوی که موها را تغذیه کرده و جریان خون را در پوست سر افزایش می دهند ، ظاهر موهای ضخیم تر ، متراکم تر و سالم تر به نظر می رسد.

اینجا بخرید.

با این سرم طبیعی و قوی ، علت اصلی ریزش موی ناگهانی و موقت را برطرف کنید. این تعادل طبیعی پوست سر را بازیابی می کند و مرحله آناژن رشد مو را تحریک می کند در حالی که موهای شما را تقویت می کند.

اینجا بخرید.

با کلاس کلاسیک به مدرسه قدیمی بروید. این روغن ارگانیک با فشار سرد و غنی به تغذیه مو ، سالم نگه داشتن آن و مرطوب کردن پوست سر ، پوست و حتی ابروها کمک می کند.

اینجا بخرید.

این درمان شبانه با اثرات منفی قابل مشاهده استرس های محیطی مبارزه می کند و موهای پرتر ، ضخیم تر و سالم تری را در کوتاه مدت و بلند مدت برای شما به ارمغان می آورد.

اینجا بخرید.

با استفاده از این سرم تن پوست را بهبود بخشید ، تولید بیش از حد روغن را کنترل کنید ، ریزش مو را کاهش دهید و تراکم مو را افزایش دهید. این دارو به طور خاص برای درمان ریزش مو به دلیل عواملی مانند آلوپسی آندروژنتیک طراحی شده است.

اینجا بخرید.