14 بهترین کرم ضد پیری دست با هر قیمتی

هرکسی که برای اولین بار متوجه شد که می توانید سن شخص را با دستانش تشخیص دهید ، بسیار بی ادب بود. متأسفانه آنها نیز درست بودند. قابل درک است که دستان سخت کوش ما کمی ضربه می زنند. اما من فقط فکر می کنم این یک نشانه افسانه از یک زندگی خوب است. با این وجود ، انجام یک اقدام پیشگیرانه کوچک اشکالی ندارد. بنابراین بیایید نگاهی به برخی از بهترین کرم های ضد پیری دست بیندازیم؟

داستان واقعی: مادربزرگ 94 ساله من از همه کسانی که می شناسم سخت ترین رژیم مراقبت از دست را دارد. او در مورد SPF روزانه دقیق عمل می کند ، پنجه های کوچک شیرین خود را با کرم های ضخیم و مجلل ضد پیری دست چند بار در روز تمیز می کند و هنگام نشستن در خارج از خانه ، دستان خود را در دامان خود قرار می دهد. صادقانه می توانم بگویم که دستانش بسیار زیبا هستند – لکه های خورشیدی یا پوست کرپ ها پیدا می شوند.

همه اینها برای گفتن است: کرم های ضد پیری دست کار می کنند! آنها مملو از مواد فعال قوی هستند که اگر بخواهیم یکسان به نظر برسیم ، اما با یک مزیت-دست ها توانایی تحمل کرم های ضخیم تر و سنگین تر از صورت ما را دارند. بنابراین وقتی به معنای واقعی کلمه آن را روی ضخیم می گذارید ، دستان شما مقادیر زیادی از مواد خوب را قورت می دهند. برای من عالی به نظر می رسد! فقط مطمئن شوید که فراموش نکرده اید و پس از استفاده از کرم غلیظ صورت خود را لمس کرده اید ، در غیر این صورت ، می توانید دقیقه ای را تا زمان ظاهر شدن جوش حساب کنید.

به خواندن بهترین کرم های ضد پیری دست زیر 20 دلار ادامه دهید

برای یافتن موارد مورد علاقه ما زیر 50 دلار به صفحه بروید

نگاهی به این کرم های زیبا زیر 100 دلار بیندازید