15 ایده بهترین هدیه برای کودکانی که والدین نیز دوست خواهند داشت

چیزی در مورد تعطیلات با بچه ها وجود دارد که کمی درخشش بیشتری به جشن ها می بخشد. شادی و اشتیاق آنها فقط بسیار سرگرم کننده است و دیدن هیجان آنها در مورد یک اسباب بازی جدید به سختی قابل غلبه است. اما کنار هم قرار گرفتن با اسباب بازی هایی که بچه ها از آن لذت می برند و والدین از آن قدردانی می کنند سخت است! به همین دلیل لیستی از بهترین ایده های هدیه برای بچه ها را گردآوری کرده ام. ممکن است احساس خوبی باشد که همه چیز را در لیست خواسته های آنها قرار دهید ، اما من متوجه شده ام که هدیه دادن با چند هدیه با دقت انتخاب شده است.

من و شوهرم هنوز در بازی بچه ها تازه کار هستیم ، اما قصد ما این است که روی اسباب بازی های با کیفیت و ساخته شده متمرکز شویم-نوعی که بازی باز را تشویق می کند. ما وقتی در مورد اسباب بازی های پلاستیکی ، بلند و پر زرق و برق صحبت می کنیم که فقط در یکی دو ماه آینده به انتهای سبد اسباب بازی راه پیدا می کنند ، بسیار دلپذیر هستیم. یکی از دوستان من چهار فرزند دارد و هر سال قبل از تعطیلات تعمیر اساسی اسباب بازی انجام می دهند. آنها هر چیزی را که دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد به خانه و بیمارستان محلی زنان اختصاص می دهند و اهدا می کنند. من به عنوان یک مینیمالیست مشتاق ، دوست دارم که نه تنها فضایی برای چیزهای خوب جدید ایجاد کند (و باعث می شود اتاق بازی شما تحت فشار قرار نگیرد. چیز) اما همچنین به کودکان شما می آموزد که چگونه ویرایش و تنظیم کنند ، و مهمتر از همه ، درسهای ارزشمندی در زمینه دادن.

بنابراین ، در همین راستا ، ما بهترین ایده های هدیه را برای کودکان به گروه های سنی تقسیم کرده ایم. نوزاد (تا دو سالگی) ، کودک کوچک (سه تا پنج ساله) و کودک بزرگتر (شش تا ده ساله). اما البته ، با خیال راحت با توجه به علایق فرزند خود ترکیب و مطابقت دهید! برای همه چیز کمی وجود دارد

برای یافتن بهترین ایده های هدیه برای بچه ها حرکت کنید ، شاید فقط الهام بخش شما باشد.

نوزاد (0-2 سال)

LITTLE KID (3-5 سال)

بچه بزرگتر (6 تا 10 سال)

این پست در ابتدا در 24 نوامبر 2020 منتشر شد و از آن به بعد به روز شده است.