15 بهترین دستور العمل دسر بدون گلوتن لبنیات برای تعطیلات

تعطیلات زمانی برای شمردن موهبت های شماست، اما زمانی برای شمردن دسرهایتان نیز هست. اگر شما هم مثل من شیرینی دارید، روز شکرگزاری روزی است که در تمام سال تمرین کرده ایم، زمانی که درمان خود به یک وظیفه ملی تبدیل می شود. بوقلمون و قیمه عالی هستند، اما آیا واقعا همه ما برای پای کدو تنبل معروف مادربزرگ حاضر نمی شویم؟ با وجود اینکه این فصل زمان درخشش عاشقان دسر است، فکر می‌کردم باید در تعطیلات که سال‌ها پیش مجبور شدم گلوتن و لبنیات را از رژیم غذایی خود حذف کنم، بیرون بنشینم. اما این روزها هیچ کمبودی در دستور العمل های دسر خوشمزه وجود ندارد که بتواند رژیم غذایی خاصی را تامین کند. پس از سال ها آزمایش با هر جایگزین آرد و تخم مرغ بدون گلوتن در بازار، می توانم تأیید کنم که اینها بهترین دستور العمل های دسر بدون گلوتن هستند.

از کیک‌ها گرفته تا کلوچه‌ها و بستنی‌های خانگی، ما بهترین دستور العمل‌های دسر بدون گلوتن و بدون لبنیات را گردآوری کرده‌ایم که جشن، آسان و واقعاً خوشمزه هستند.

در حالی که پخت و پز می تواند ترسناک باشد، چیزی خاص در مورد کاهش سرعت در آشپزخانه برای تعطیلات وجود دارد. بسیاری از ما در یک شب معمولی بیش از یک ساعت وقت صرف میکس کردن، شکل دادن به فوندانت و فراستینگ نمی کنیم، اما وقتی روز شکرگزاری فرا می رسد، آماده هستیم تا آستین ها را بالا بزنیم و چیزی الهی درست کنیم. به علاوه، محصول نهایی همیشه ارزشش را دارد و هیچ چیز رضایت‌بخش‌تر از یک دسر خوشمزه و خانگی نیست که بتوانید بدون گناه با عزیزانتان به اشتراک بگذارید. اگرچه ممکن است امسال جمع‌بندی‌ها کمی متفاوت به نظر برسند، اما همه ما مستحق یک لذت هستیم، و اکثر این دستور العمل‌ها به اندازه کافی ساده هستند که بتوان به صورت انفرادی با حداقل مواد اولیه ایجاد کرد.

ما گزینه هایی داریم که بدون شکر تصفیه شده نیز هستند، بنابراین (به جرأت می گویم) جایگزین های سالم تری نسبت به شیرینی های سنتی شما هستند و شما را با این خماری وحشتناک شکر رها نمی کنند. بنابراین دستور العمل های دسر بدون گلوتن مورد علاقه ما (که بدون لبنیات نیز هستند) را دنبال کنید تا همه افراد لیست شما را راضی کنند.

همه دستور العمل ها را می توان بدون گلوتن و لبنیات تهیه کرد. ما برخی از گزینه‌های گیاهی، بدون سویا، بدون قند تصفیه شده و آجیل را اضافه کرده‌ایم، اما مانند همیشه، مطمئن شوید که تمام اطلاعات مواد تشکیل دهنده را به دقت بخوانید تا مطمئن شوید که هیچ گونه حساسیت‌زا یا محدودیتی ندارد.

مربع پای کدو حلوایی با پوسته کراکر گراهام بدون گلوتن اثر Oh She Glows

مهم نیست که چگونه آنها را برش می دهید، این مربع های پای کدو تنبل یک چرخش خوشمزه بدون گلوتن و وگان روی پای کدو حلوایی سنتی است. پوسته کراکر گراهام خانگی با یک لایه کدو حلوایی کرکی و کرمی پوشانده شده است که لذت کاملی را در تعطیلات ایجاد می کند. (بدون گلوتن، بدون لبنیات، وگان، بدون سویا)

1-کاسه کیک شکلاتی وگان بدون گلوتن با فراستینگ شکلاتی وگان توسط مینیمالیست بیکر

اگر در جستجوی کیک شکلاتی وگان و بدون گلوتن کامل بوده اید، دیگر به دنبال آن نباشید. این کیک شکلاتی غنی و منحط برای مناسبت های خاص ایده آل است و برای پخت کریسمس بدون گلوتن عالی است. (بدون گلوتن، وگان، بدون لبنیات)

میله های پای اسپند شکلاتی توسط Detoxinista

طعم این میله‌های بدون پخت درست شبیه پای اسپند با لایه‌ای غنی از شکلات تیره در وسط و رویه کرامبل خوشمزه است. (بدون گلوتن، بدون لبنیات، وگان)

شیرینی شکر دارچینی + پنیر خامه ای نعناع فلفلی توسط Vibrant & Pure

این کوکی‌های اسنیکردودل با پنیر خامه‌ای نعناع فلفلی بدون لبنیات پوشیده شده و برای تزیین عالی هستند. (بدون گلوتن، بدون لبنیات)

بستنی شکلاتی وگان ساخته مینیمالیست بیکر

هیچ دسری بدون بستنی خانگی کامل نمی شود، و این دستور غذای Minimalist Baker آن را به خوبی به ارمغان می آورد. این غنی است، کاملا شیرین و آه بسیار نرم است. (بدون گلوتن، وگان، بدون لبنیات)

No-Bake Pumpkin-Pecan Pie Paleo Bites by the Defined Dish

با خرما شیرین و پوسته اسپند، این لقمه‌های کدو تنبل بدون احساس گناه به سرعت کنار هم می‌آیند و نیازی به پخت نیست. (بدون گلوتن، بدون لبنیات، پالئو)

بهترین ترد سیب وگان توسط مینیمالیست بیکر

وقتی می توانید یک سیب ترد بخورید، چرا پای سیب درست کنید؟ این سیب های دارچینی کاراملی شده با یک رویه ترد و مغزی خوشمزه پوشانده می شوند که باید برای آن بمیرید. (بدون گلوتن، بدون لبنیات، وگان)

شیرینی ملاس زنجبیل جویده شده توسط Allergylicious

کوکی‌های زنجبیلی یک غذای اصلی تعطیلات هستند و این خوراکی‌های خوشمزه تعادل کاملی بین ادویه و شیرینی ایجاد می‌کنند. این ها را می توان به راحتی با آرد بدون گلوتن بدون دانه درست کرد و هدیه ای عالی برای همسایه یا عزیزی است که از دور جشن می گیرد. (بدون گلوتن، بدون لبنیات، بدون آجیل، وگان)

کیک پنیر کدو حلوایی خام و وگان بدون گلوتن

به طور طبیعی شیرین و کاملاً خوشمزه، این ممکن است یکی از سالم‌ترین دسرهای تعطیلات باشد.بدون گلوتن، بدون لبنیات، وگان)

کیک ادویه ای با سس سیب وگان با لعاب پنیر خامه ای از آلرژیلیسوس

اگر احساس تجملی دارید و می خواهید امسال چیز متفاوتی را به میز بیاورید، این کیک ادویه ای به همان اندازه که زیباست خوشمزه است. سس سیب یک مرکز کاملاً مرطوب ایجاد می کند که با طعم و مزه بسته بندی شده است و روی آن یک لعاب پنیر خامه ای گیاهی است. همچنین دستور العمل مناسبی برای پخت کریسمس بدون گلوتن است. (بدون گلوتن، بدون لبنیات، بدون آجیل، وگان)

رول دارچین وگان بدون گلوتن توسط مینیمالیست بیکر

هیچ چیز به اندازه یک رول دارچین قدیمی خوب به نظر نمی رسد. این دستور العمل یک برداشت بدون گناه از یک کلاسیک است که برای آن صبح‌های آرام تعطیلات عالی است. (بدون گلوتن، بدون لبنیات، وگان)

تارت پای کدو تنبل با پوسته کوکی توسط Oh She Glows

این تارت بر پایه کره تخمه آفتابگردان و خامه نارگیل با پوسته کوکی جو دو سر ترد که آسان و خوشمزه است، جفت می شود. (وگان، بدون گلوتن، بدون لبنیات، بدون آجیل، بدون سویا)

شکلات تمشک مادلین توسط نیروانا کیکری

این مادلین های سبک و ترد، یک روز سرگرم کننده برای تزیین را ایجاد می کنند و به همان اندازه که زیبا هستند، خوشمزه هستند. (بدون گلوتن، بدون لبنیات، بدون آجیل، وگان)

پای ابریشم وگان فرانسوی توسط Detoxinista

این پای بدون پخت طعمی غنی و بافتی مخملی دارد. (بدون گلوتن، بدون لبنیات، وگان، بدون سویا)

براونی با روکش شکلات بدون مواد با پوشش 5 ماده از آشپزخانه سالم نادیا

این براونی ها فقط 5 ماده دارند و نیازی به فر ندارند. آیا دسر نباید همیشه به این راحتی باشد؟ (بدون گلوتن، بدون لبنیات، وگان)

Apple Pie Bars توسط Paleo Running Mama

همه چیزهایی که در مورد پای سیب دوست دارید، اما به شکل نوار. این دستور پخت دارای پوسته کره بادام است که همه آن را دوست خواهند داشت. (بدون گلوتن، بدون لبنیات، وگان)

کیک قهوه وگان توسط الا وگان

شروع روز با دسر یکی از چیزهای مورد علاقه من در تعطیلات است. حتی متوجه نمی شوید که این کیک قهوه ضد حساسیت است. این دستور العمل من برای پخت کریسمس بدون گلوتن است، زیرا با PJهای مشابه و زمان خانواده همراه است. (بدون گلوتن، بدون لبنیات، وگان)

شیرینی های شکر کدو حلوایی وگان بدون گلوتن توسط Rhian’s Recipes

فقط نگاه کنید که این کلوچه های کدو حلوایی چقدر پف دار و جویدنی هستند. این دستور العمل برای جشن شکرگزاری، کریسمس و هدایای خوراکی ایده آل است، این دستور غذایی است که همه از آن لذت خواهند برد. (بدون گلوتن، بدون لبنیات، وگان)

خامه ای وگان شکلاتی فاج پاپ توسط Half-Baked Harvest

برام مهم نیست چقدر سرده، من همیشه دنبال بستنی هستم. این فوج پاپ ها به خصوص عالی هستند زیرا می توانید آنها را زودتر از موعد درست کنید، یعنی بدون استرس هستند. (بدون گلوتن، بدون لبنیات، وگان)

مینی فنجان های شکلاتی تخمه کدو حلوایی کره بادام زمینی توسط Half-Baked Harvest

خانواده من به فنجان های کره بادام زمینی معتاد هستند، بنابراین من عاشق پیچ و تاب پاییزی هستم که افزودن دانه کدو تنبل به آن اضافه می کند. اینها را با هر کره آجیلی که ترجیح می دهید درست کنید. این دستور به راحتی با استفاده از شکلات وگان برای شکلات تلخ بدون لبنیات و شربت افرا برای عسل وگان می شود. (بدون گلوتن، بدون لبنیات)

این پست در ابتدا در 19 نوامبر 2020 منتشر شد و از آن زمان به روز شده است.