15 طرف وگان شکرگزاری که تمام خانواده دوست خواهند داشت

بیایید صادق باشیم، غذاهای جانبی ستاره های واقعی شکرگزاری هستند. مطمئناً من چند تکه بوقلمون را دوست دارم، اما بیشتر بشقاب من پر از پوره سیب زمینی، لوبیا سبز و (دو یا سه) رول شام است. اگرچه بدون شک این یک وعده غذایی دلپذیر است، اما روز شکرگزاری نباید ناسالم باشد. وقتی خواهر بزرگترم مجبور شد برای اولین بار تغییراتی در رژیم غذایی ایجاد کند، ما دو بوفه جداگانه برای روز شکرگزاری داشتیم: یکی بدون گلوتن و گیاهخواری و دیگری سنتی بود. با این حال، پس از تحقیقات فراوان و طعم دادن به دستور غذا، به منویی با غذاهای گیاهی شکرگزاری رسیدیم که تمام خانواده از آن غمگین می شوند. این لیست پر از دستور العمل های کلاسیک و خلاقانه برای همه طرف های مورد علاقه شما در روز شکرگزاری است که هیچ کس حتی نمی داند که گیاهخوار هستند.

15 بهترین سمت وگان شکرگزاری در اینترنت

رول های شام وگان ساده از مینیمالیست بیکر

چرا ما آن را دوست داریم: نترسید، رول های شام وگان اینجا هستند. و آنها فقط هفت ماده هستند و به راحتی درست می شوند. رول ها یکی از قسمت های مورد علاقه من در غذا هستند، بنابراین من واقعاً معتقدم که هیچ کس نباید آنها را رد کند. این یکی از طرف های وگان شکرگزاری است که یک نمایش واقعی است.

عنصر قهرمان: کره گیاهی در دهان شما آب می شود.

دستور غذا را دریافت کنید.

کاسرول سیب زمینی شیرین از Love & Lemons

چرا ما آن را دوست داریم: به جای پوشاندن کاسروی سیب زمینی شیرین خود با مارشمالو، باید این دستور غذا را امتحان کنید که روی ظرف را با گردو، گردو و سبزی های خرد شده می پوشاند. رویه آجیلی غذا را وگان می کند، اما همچنین طعم لذیذی را به آن اضافه می کند که شیرینی پایه را کاملاً تکمیل می کند.

عنصر قهرمان: محصول نهایی رویه کرامبل به اندازه کافی خوب است که به تنهایی خورده شود.

دستور غذا را دریافت کنید.

مک و پنیر کلم وگان

چرا ما آن را دوست داریم: آیا Mac & Cheese در روز شکرگزاری دارید؟ خانواده من این کار را نمی کنند، اما این دستور غذا باعث می شود که آرزو کنیم. میتونستم به طور جدی هر روز بخورمش. این دستور غذا در 20 دقیقه با هم ترکیب می شود و با سس پنیر گل کلم وگان آسان، غلیظ و مخملی که روی رشته فرنگی ماکارونی ریخته می شود (که به راحتی می توان آن را برای پاستاهای بدون گلوتن قرار داد) درست می شود.

عنصر قهرمان: گل کلم آفتاب پرست است.

دستور غذا را دریافت کنید.

کاسرول لوبیا سبز گیاهی از مینیمالیست بیکر

چرا ما آن را دوست داریم: قابلمه لوبیا سبز سی دقیقه ای، از ابتدا، گیاهی و بدون گلوتن؟ بله لطفا! این دستور فقط 10 ماده دارد و ترکیب نهایی خامه ای، ترد و آرامش بخش است. به علاوه، سرشار از سبزیجات است.

عنصر قهرمان: پیاز سرخ شده ترد همیشه قسمت مورد علاقه من بوده است.

دستور غذا را دریافت کنید.

هویج برشته شده عسلی با مرکبات تند، مریم گلی و پپیتاس

چرا ما آن را دوست داریم: حتی اگر طرفدار هویج پخته نباشید، این دستور غذا ممکن است با سس مخفی خود شما را جلب کند. تعادل کاملی از اسیدیته، شیرینی و ادویه دارد که با مریم گلی تازه تکمیل شده است که حال و هوای اصلی پاییزی به آن می‌دهد. تا زمانی که این دستور غذا را امتحان نکنید، نمی توانید بگویید که هویج پخته شده را دوست ندارید.

عنصر قهرمان: سس تابه، زیرا می توان آن را به هر سبزی پاییزی در یخچال اضافه کرد.

دستور غذا را دریافت کنید.

بهترین پر کردن گل کلم از دلیش

چرا ما آن را دوست داریم: هر کس در این قیمه به فکر تعویض گل کلم با نان بود نابغه است. این دستور غذای کم کربوهیدرات، بدون گلوتن و خوشمزه است. با این حال، دستور اصلی نیاز به کره دارد، بنابراین مطمئن شوید که روغن نارگیل یا کره گیاهی را جایگزین کنید. خیلی خوب بود که شامل نشد!

عنصر قهرمان: گل کلم حتی دلتنگ نان هم نمی شود.

دستور غذا را دریافت کنید.

نان ذرت گیاهی از The Simple Veganista

چرا ما آن را دوست داریم: من از طرفداران زیادی نان ذرت در پاییز هستم. این دستور غذای ساده وگان در 30 دقیقه آماده می شود و کاملاً با همه چیز از شام شکرگزاری گرفته تا یک کاسه گرم فلفل قرمز ترکیب می شود. همچنین به راحتی بدون گلوتن و بدون شکر تصفیه شده تنها با چند تعویض پیشنهادی ساخته می شود.

عنصر قهرمان: نان ذرت بدون آرد ذرت زرد چیست؟

دستور غذا را دریافت کنید.

پوره سیب زمینی سرخ شده سیر از Love & Lemons

چرا ما آن را دوست داریم: ایده پوره سیب زمینی بدون کره یا شیر در اصل من را می ترساند، زیرا من تا حدودی یک خبره پوره سیب زمینی هستم. با این حال، این دستور غذا از طعم یا خامه بودن کم نمی کند. سیر و روغن زیتون با هم ترکیب می شوند و پوره سیب زمینی را ایجاد می کنند که مطمئناً همه دوست دارند، صرف نظر از اینکه به چه چیزی عادت کرده اند.

عنصر قهرمان: یک سر کامل سیر برشته دستور غذا را متمایز می کند.

دستور غذا را دریافت کنید.

قارچ سوخاری با آویشن و نمک دودی

چرا ما آن را دوست داریم: این دستور تهیه قارچ سوخاری با آویشن و نمک دودی یک غذای جانبی دنج و دلچسب برای سرگرمی در تمام طول سال است، اما برای طرف های وگان شکرگزاری عالی است. این دستور غذا از مصاحبه Tastemakers ما با Kennesha Buycks ​​است و ما هم هستیم بنابراین خوشحالم که او آن را با ما به اشتراک گذاشت.

عنصر قهرمان: آویشن به طرز فوق‌العاده‌ای بر همه چیز افزوده می‌شود.

دستور غذا را دریافت کنید.

سالاد برداشت پاییز از اجرای روی غذای واقعی

چرا ما آن را دوست داریم: بهترین مواد اولیه پاییز و زمستان در این سالاد گیاهی و بدون گلوتن می درخشد. این با سس تاهینی افرا درست شده است و ممکن است آیتم جدید مورد علاقه شما در منوی شکرگزاری باشد. به عنوان پیش غذا یا پیش غذا سرو می شود، همه می توانند از این دستور غذا لذت ببرند.

عنصر قهرمان: سس افرا تاهینی مانند خامه روی کیک است (چون می توانم به معنای واقعی کلمه آن را از روی قاشق لیس بزنم).

دستور غذا را دریافت کنید.

کدو حلوایی بلوط پر شده از دویدن روی غذای واقعی

چرا ما آن را دوست داریم: اگرچه ممکن است این یک طرف سنتی شکرگزاری نباشد، این دستور العمل کدو حلوایی بلوط پر شده بهترین افزودنی به منوی امسال است. آنها با سیب، زغال اخته، گردو، برنج قهوه ای، و مریم گلی درست می شوند. AKA از بهترین طعم های پاییز.

عنصر قهرمان: کدوی بلوط همه را با هم نگه می دارد… به معنای واقعی کلمه.

دستور غذا را دریافت کنید.

کلم بروکسل شیرین و ترش لعاب شده با خرما و اسپند

چرا ما آن را دوست داریم: کامیل به جای تکیه بر روش معمولی خود برای برشته کردن جوانه های نصف شده تا زمانی که ترد شوند، آن ها را به صورت لقمه های نازک و نازک خرد می کند، سپس در یک تابه چدنی به سختی می پزد تا زغال کامل را بدست آورد. یک سس سرکه شیرین با یک ماده مخفی (سیب سیب!) و مقداری اسپند برشته شده، خرما و تکه های فلفل چیلی بریزید. voila. شما یک طرف قاتل وگان شکرگزاری دارید.

عنصر قهرمان: سیب سیب به این غذا احساس پاییزی عمده می دهد.

دستور غذا را دریافت کنید.

سس کرن بری پرتقال سرخپوشان از زندگی مریم

چرا ما آن را دوست داریم: سس کرن بری خانگی هرگز آسان تر نبوده است. این دستور غذای گیاهی، بدون گلوتن، بدون شکر تصفیه شده و خوشمزه است. پرتقال، دارچین و شکر نارگیل به این قسمت کلاسیک روز شکرگزاری، پیچ و تاب بی نظیری می دهد که مهمانان شما آن را دوست خواهند داشت.

عنصر قهرمان: آب پرتقال و پوست پرتقال واقعا بهترین هستند.

دستور غذا را دریافت کنید.

پوره گل کلم و پارسنیپ بو داده از Unbound Wellness

چرا ما آن را دوست داریم: مادرم این دستور غذا را برای روز شکرگزاری سال گذشته درست کرد، و این یک غذای مورد علاقه جدید خانواده است. افزودن ازگیل به گل کلم له شده کلاسیک طعم سیب زمینی دوست داشتنی بیشتری به آن می دهد. همچنین پالئو و Whole-30 است. توجه: حتماً روغن زیتون یا روغن نارگیل را زیر روغن زیتون قرار دهید تا 100% گیاهی باشد.

عنصر قهرمان: ازگیل هم بافت و هم طعم سیب زمینی را به آن می دهد.

دستور غذا را دریافت کنید.

سوپ کدو حلوایی وگان

چرا ما آن را دوست داریم: سوپ ممکن است سنتی ترین غذای شکرگزاری نباشد، اما این سوپ کدو حلوایی وگان کاملاً با غذا ترکیب می شود. سالم است، اما آنقدر عطر و طعم دارد که حتی برایتان مهم نیست.

عنصر قهرمان: شیر نارگیل این سوپ را بسیار آرام بخش و خامه ای می کند (بدون خامه).

دستور غذا را دریافت کنید.