15 فعالیت برای لیست سطل پاییزی شما – زمان ساختن خاطرات

صبح یک هفته گذشته ، قبل از طلوع آفتاب بیدار شدم و با انگشت و قلم به انگشت اشاره به حیاط پشتی رفتم. هیچ زمانی بهتر از زمانی که هوا شروع به تغییر می کند برای سازماندهی وجود ندارد. هوای سردتر و صبحهای آرام مرا الهام بخشیده است که مدتی را صرف فکر کردن در مورد چیزهایی کنم که می خواهم مطمئن شوم خانواده ما قبل از شروع دیوانگی تعطیلات این فصل را انجام می دهند. وقت آن است که لیست سطل های پاییز را گردگیری کنم!

می دانید ، سیب/پریدن در برگها/یونجه چیزهایی را سوار می شود که هرگز قدیمی نمی شوند و خوش طعم نمی شوند ، زیرا بسیار عالی هستند.

من می خواهم آن خاطرات را برای خانواده مان بسازم ، اما همانطور که مطمئن هستم هر پدر و مادری در خارج می تواند گواهی دهد: برای اطمینان از آنها نیاز به برنامه ریزی و قصد اساسی است در حقیقت به وقوع پیوستن. همیشه بین مدرسه ، محل کار ، ورزش و برنامه های شلوغ که به راحتی می تواند زندگی ما را تحت تاثیر قرار دهد آسان نیست.

راه حل من که برای تابستان ، بهار و فصل تعطیلات به همان خوبی برای پاییز کار می کند؟ لیست سطل آخر هفته. هنگامی که سعادت یک تعطیلات آخر هفته رایگان پیش روی ما قرار می گیرد ، به جای این که آن را فقط در حال گذراندن یا تماشای فیلم (هرچند وقت یکبار اشکالی ندارد) ، می توانیم از روز استفاده کنیم و در شهر خود ماجراجویی داشته باشیم. امیدوارم تا زمان شکرگزاری فرا برسد ، ما نیز مانند این شخص باشیم و با تمام احساسات راحت در اطراف قدم بزنیم.

به آنچه در لیست سطل پاییز خانواده ما در سال جاری است بروید ، و من دوست دارم در نظرات بشنوم که بچه ها در حال برنامه ریزی برای چه چیزهای جالب پاییزی هستید!

از یک تکه کدو تنبل و پیچ و خم ذرت دیدن کنید.

در پیچ و خم ذرت گم شوید ، کدو تنبل را از خانه بگیرید ، سوراخ ذرت بازی کنید ، ذرت کتری بخورید ، و عکسهای شگفت انگیز زیادی بگیرید. این یک فعالیت فهرست سطل پاییزی است که به ندرت می توان در بالای آن قرار گرفت. ارزشش را دارد! فقط مطمئن باشید که تا اواخر اکتبر منتظر بمانید تا اوضاع کمی سرد شود تا همه ما ساعت ها در مزرعه ذرت وقت نگران کننده ای را سپری نکنیم.

آب میوه یا شرابخانه محلی را ببینید

بیشتر آنها برای بچه ها مناسب هستند و می توانید از یک بعد از ظهر که با نوشیدن آب میوه های خوشمزه محلی صرف می کنید لذت ببرید. پاییز فصل برداشت است ، بنابراین زمان مناسبی برای دیدن یک تاکستان زیبا است. نمی توانید به حومه شهر برسید؟ یک اتاق مزه کردن در نزدیکی خود پیدا کنید.

عصرانه قدم بزنید تا برگها را جمع آوری کنید.

سپس آنها را فشار داده و در یک آلبوم عکس قرار دهید تا همیشه لیست سطل های پاییزی خود را به خاطر بسپارید. اگرچه ما به عنوان یک خانواده پیاده روی های صبحگاهی انجام می دهیم ، اما بچه های من فکر می کنند که یک پیاده روی عصرانه در محله واقعاً چیز بدیع و سرگرم کننده ای است. هر چند وقت یک بار که معمولاً زمان آماده شدن برای خوابیدن است ، در عوض به همه می گوییم کفش های ورزشی خود را بپوشند-و هیجان در سطح بعدی است.

به محض اینکه برگها امسال برگردد ، ما یک پیاده روی عصرانه انجام می دهیم و در آنجا وقت می گذاریم تا با جمع آوری برگها و بلوطهای زیبا در حال تفکر در مورد زیبایی فصل باشیم. روز بعد ، ما از دستگاه گل کوچک خود برای حفظ آنها استفاده می کنیم ، و بعداً می توانیم آنها را در یک آلبوم عکس همراه با عکسهای فصل قرار دهیم تا پاییز امسال به عنوان یکی از کتابها مشخص شود.

برگهای ترد را جمع کرده سپس شیرجه بزنید.

معلوم است ، فقط قدیمی نمی شود.

کدوها را با پدربزرگ و مادربزرگ حک کنید.

در گذشته ، حکاکی کدو تنبل ما آخرین تلاش بوده است-و صادقانه احساس می کنم نوعی درد است. به عنوان یک کودک ، من هرگز درک نکردم که یک کدو تنبل بزرگ چه وظیفه ای می تواند داشته باشد تا اینکه بزرگ شدم و مجبور شدم خودم این کار را انجام دهم! امسال ، من می خواهم شبی را اختصاص دهم و از والدینم دعوت کنم تا برای کنده کاری کدو به عنوان رویداد اصلی به ما بپیوندند. من دانه ها را برای تنقلات تفت می دهم و می توانیم زمانی را برای استراحت و لذت بردن از این کار اختصاص دهیم. با انگشتان دست می توانم حکاکی واقعی را به شخص دیگری واگذار کنم (ممنون بابا!) در غیر این صورت ، ممکن است مجبور باشم با این کار به تزئین کدو تنبل خود متوسل شوم.

در پناهگاه یا پناهگاه حیوانات محلی داوطلب شوید.

هوای خنک ، زمان مناسبی را برای لذت بردن از فعالیت های بیرون از خانه می سازد. پیاده روی با سگ هایی که به خانه نیاز دارند یا در محوطه مزرعه محلی کمک می کنند ، راهی عالی برای القای اهمیت خدمات اجتماعی در کودکان است که بسیار سرگرم کننده است.

یک سفر جاده ای به یک شهر کوچک انجام دهید.

من این فانتزی پاییزی را دارم که سوار ماشین می شوم ، رادیو را روشن می کنم و در جاده های روستایی با نور خورشید که از برگ ها می پیچد عبور می کنم. ما هنوز یک سفر جاده ای واقعی با بچه ها انجام نداده ایم و این فصل زمان مناسبی برای استفاده حداکثری از آخر هفته و گشت و گذار در یک شهر کوچک برای پیاده روی ، شکار عتیقه است ، و شاید حتی به یک کارخانه شراب سازی نیز برسیم. به اگر دوست دارید شهرهای مورد علاقه خود را برای بازدید داشته باشید ، در نظرات بشنوم.

با استفاده از مواد مورد علاقه پاییزی ، یک وعده غذایی بپزید.

آشپزخانه خود را با رایحه های فصل پر کنید. برخی از محصولات فصلی را در بازار محلی خود بردارید و یک غذای گرم کننده ، خوشمزه و آرامش بخش را تهیه کنید که مطمئناً همه آن را دوست خواهند داشت.

میزبانی سوپ و شراب یکشنبه.

دقیقاً همانطور که به نظر می رسد ، من چند دوست را دعوت می کنم تا یکشنبه شب برای یک قابلمه بزرگ سوپ ، یک نان خمیر ترش و یک بطری خوب پینو بیایند. سرگرمی خیلی راحت تر (یا دنج تر) از این نمی شود.

همه دستور العمل های سوپ مورد علاقه من را در اینجا مرور کنید.

برای لذت بردن از این فصل کتاب جدیدی بردارید.

چه عاشق خاطرات باشید یا به دنبال از دست دادن خود در یکی از بهترین رمان های جدید سال باشید ، چند چیز بهتر از این است که یک کتاب را با آتش خروشان باز کنید.

شب بازی خانوادگی

یک دسته کارت ، Jenga ، یک پازل جدید و یک گلدان بزرگ سیب (آه ، و پاپ کورن) به لیست سطل پاییزی خود اضافه کنید. شب بازی خانوادگی ، مرتب شده است. همچنین اجباری: این شمع. یوم!

خودتان را با یک ژاکت پاییزی جدید پذیرایی کنید.

تعداد کمی از چیزها به اندازه یک ژاکت دلپذیر جدید پاییزی دنج و گرم است که می توانید آن را در شهر جستجو کنید. در حالی که در آن هستید ، در مغازه های محله خود قدم بزنید و از هوای ترد لذت ببرید. آیا شما فردی پشمی یا ترمه هستید؟ من کمی از هر دو هستم.

تزیین نان کدو با دوستان و بچه ها.

چه کسی روی زمین عاشق یک نان کدو تازه از فر نیست؟ اگر آن شخص وجود دارد ، من نمی خواهم او را بشناسم (شوخی می کنم !!!) به جای این که امسال به همه دوستانم نان بدهم ، از آنها دعوت می کنم که یک شنبه با بچه هایشان برای یک بعد از ظهر بیایند. من نان ها را با استفاده از این تابه از قبل می پزم (آیا این زیبا ترین چیزی نیست که تا به حال دیده اید؟) ، سپس به همه کیسه های کوچکی از پنیر خامه ای می دهم تا بتوانند تزیین کرده و به خانه ببرند.

فیلم کلاسیک پاییزی را تماشا کنید.

با نازهایتان حلقه بزنید و یکی از مورد علاقه های قدیمی خود را پرتاب کنید: شما نامه دارید، کوکو، و موارد دیگر در بالای لیست ما هستند!

از موزه محلی تاریخ طبیعی دیدن کنید.

نمایشگاه های جدید را بررسی کنید ، مورد علاقه های قدیمی مورد علاقه خود را مجدداً ملاقات کنید و از یک بعدازظهر لذت ببرید تا اطلاعات خود را به دست آورید.

دوست دارم در نظرات بشنوم که امسال چه چیزهایی در لیست های شما در فصل پاییز سرگرم کننده است!

این پست در ابتدا در 30 سپتامبر 2019 منتشر شد و از آن به بعد به روز شده است.