19 ایده شیک برای لباس پاییزی که وقتی از عرق کردن خسته شده اید بپوشید

بعد از یک سال و نیم عشق و زندگی در عرق ، احساس می کنم یک تغییر داخلی ناگهانی به سمت یک ظاهر کشیده تر ایجاد شده است. برای اولین بار بعد از مدتی ، خودم را در حال بلعیدن گزارش های روند پاییزی و پیمایش سایت های مد مورد علاقه خود به عنوان یک حواس پرتی خوش آمدید در روز کاری خود می دانم. شاید این تمایل درونی من است که بعد از یک سال بازی دوباره به حالت عادی برگردم ، یا شاید فقط این است که برنامه ریزی برای ایده های لباس پاییزی ام همیشه آن احساسات “تمیز” را به من می دهد.

بنابراین روند خرید پاییز 2021 که من شروع به سفارش دادن چند سفارش می کنم ، چیست؟ به طور کلی ، کسانی که از ایده راحتی دور نمی شوند (به هر حال من هنوز در دفتر کارم کار می کنم) اما به نظر می رسد آنقدر خنک هستند که می توانند در یک وعده ناهار یا در یک جلسه بزرگنمایی مهم بپوشند.

این روزها بیشتر به نحوه لباس پوشیدن من توجه می شود احساس کردن: بسیار راحت در پوست خودم ، در عین حال جمع شده و با دیدگاه شخصی.

قطعاتی را که قبلاً در این فصل به سبد خرید اضافه کرده ام ، با یادداشت هایم در مورد ایده های لباس پاییزی برای 2021 که الهام بخش خریدهای من بود ، حرکت کنید. من آنها را بر اساس نام تجاری تقسیم کردم ، زیرا موارد زیر اجزای دقیقی را که قبلاً در حال پوشیدن آنها هستم امسال میخکوب شده است. خوشحال می شوم نظرات خود را در مورد سبک پاییزی در نظرات بشنوم: آیا هنوز عاشق #عرق_ عرق هستید ، یا احساس می کنید آماده تغییر اوضاع هستید؟

AYR

شلوار جین پهن عاج باید

من به عنوان یکی که در گذشته از ترس شلوارهای جین پهن خودداری می کرد ، به خاطر این زیبایی ها تبدیل به دین شده ام. شستشو نرم است ، ارتفاع زیاد است ، فضای قوی است. باید.

پیراهن تی شرت Scoopercool

می دانم ، می دانم … چه کسی به یک تی شرت سفید اساسی نیاز دارد؟ معلوم است که همه ما وقتی این کار را به اندازه این نرم و چاپلوس انجام می دهیم. تا به حال ، من لباس های جین را برای یک لباس کلاسیک که برای هر چیزی مناسب است ، پوشیده ام. لایه های طلا و جواهر ظریف یک امتیاز محسوب می شود.

بولزر کودتا

در نگاه اول ، این شبیه بلیزر مشکی معمولی شماست … اما سپس آن را امتحان می کنید و متوجه پارچه ای مجلل می شوید که به طرز چشم نوازی روی هر لباسی پوشیده شده است ، و برشی نزدیک که باعث می شود بدون تلاش زیاد احساس قدرتمندی کنید. من قبلاً با یک شورت مشکی مشکی ابریشمی پوشیده بودم ، زیرا نمی توانم منتظر باشم تا دمای سردتر فرا برسد.

CLARE V.

پیراهن مرجانی Oui

من شما را به چالش می کشم تلاش كردن پوشیدن این پیراهن بدون لبخند – غیر ممکن است. و می دانم که گفتم سعی می کردم در پاییز امسال زیاد عرق نکنم ، اما استثناء قاطعانه ای از نسخه های بسیار سردتر Clare V. دارم که ارزش پوشیدن را دارد. با یک شلوار مناسب یا یک دامن کامل برای یک مدل موی معمولی که برای پاییز امسال بسیار مناسب است ، ست کنید ، یا برای تماس بعدی زوم خود با نرم ترین عرق خود جفت شوید. نمی گویم.

Evergreen Zig Zag Midi Sac

این کیف. تنها چیزی که می توانم بگویم این است: “بله ، بله ، بله!” چیزی در مورد آن منطبق با روندهای دهه 70 است ، و این یکی از آن کیف های کمیابی است که به همان اندازه در خانه با ظاهر بیرون از خانه و با احساسات “قهوه در کلاه بیس بال” استفاده می شود. با افزودن هر یک از گزینه های بند کیف مناسب در مجموعه Clare V. ، آن را از روی شانه یا به عنوان دسته بالا بپوشید.

تی شرت روفل خاکستری

آن چیزی را که در مورد راحتی و سبک ازدواج در این فصل گفتم به خاطر دارید؟ خوب ، هیچ کس بهتر از این خانم کوچک این کار را انجام نمی دهد. او یک تی شرت فوق العاده نرم و مجهز با روف های زنانه و سرگرم کننده و یک چاپ رنگی شیک پوش می کند که “نبوغ خلاق” را فریاد می زند. این به عنوان یک پتانسیل اصلی یکنواخت برای من است.

مادر

شلوار جین کمربند سوار کمر بلند

من صادقانه می گویم ، اینها برای من مناسب است و آنها کمی خارج از محدوده راحتی من احساس می کنند – که من برای پاییز بسیار آماده هستم! جین یک مکان عالی برای ترکیب چیزها و امتحان کردن ظاهر جدید با تغییر فصل است. این شستشو به روند دهه 90 متمایل می شود و فقط احساس خنکی می کند ، مخصوصاً با یک پالتو یا چکمه پاشنه دار که این مد را به جلو نگه می دارد ، نه شل و ول.

ژاکت کش دار کمربند کوتاه

این ژاکت کش باف قد متوسط ​​نوعی چاشنی کدو تنبل به شکل ژاکت است. یقه شال سایز بزرگ آن را بسیار دنج می کند ، در حالی که کمر کمربندی تناسب بزرگ را به هم می رساند تا کمرتان کاملاً از بین نرود. این یک پتوی فوق العاده نرم است که می خواهم در تمام طول روز در حالی که کار می کنم به آن بپیچم اما خوشبختانه تا زمانی که من در آن هستم به اهداف سبک من می رسد.

شلوار جین خودی در چشمه های آب گرم

به من بگویید اینها جذاب ترین و بی نقص ترین شلوار جین نیستند که مدتی است به آنها توجه کرده اید. وقتی آنها را در جلوی آینه تمام قد امتحان کردم ، نمی توانستم جلوی خود را به شکل عمده ای بگیرم. شلوار جین بوت ، کمر بلند و نیلی ، تناسب کامل و ظاهر پاها را برای dayzzz ایجاد می کند.

نیسولو

گرفتگی پنجه باز تمام روز در استخوان

این پارچه ها (به معنای واقعی کلمه) هر لباسی را بالا می برند ، اما با پاشنه ای که به اندازه کافی راحت است و شما را تکان نمی دهد. آنها هنوز صیقل خورده و معمولی هستند و ممکن است به همان اندازه ای که من در تمام فصل به کفش های پاشنه بلند نزدیک می شوم.

چکمه دری در بادام

آیا می توانید بگویید “قفسه اصلی؟” دری تنها چیزی است که شما به آن احتیاج دارید-سکسی ، بدون زحمت و تقویت کننده اعتماد به نفس واقعی ، و من نسبت به این سایه خنثی “بادام” وسواس زیادی دارم که برای سر به سر با سفیدهای زمستانی ست می کنم. انگشتان پا خنثی است.

چکمه مسافری دری در سیاه

و از آنجا که من نیز در کمد لباسم به یک چکمه مشکی کوچک احتیاج دارم ، چرا از شبح مورد علاقه فصل خود استفاده نکنم؟ شما می دانید که وقتی یک چکمه را در دو رنگ تهیه می کنید ، عاشق آن هستید و این جفت به همان اندازه با یک ژاکت موتورسیکلت کار می کند و با یک لباس مجلسی مایع کار می کند.

کوه

مخزن ریب کراپ در طلایی تیره

برخی از روزها ، من فقط به یک تاپ نیاز دارم که بتواند من را به طور یکپارچه از تمرین تا جلسه قهوه ببرد و مخزن دنده Vuori این کار را بسیار خوشمزه انجام می دهد ، به ویژه در این سایه آفتابی که باعث افزایش روحیه می شود. من همیشه برای پیدا کردن تانک هایی که واقعاً چاپلوس هستند به سختی می روم ، و این سینه بند کشیده شده و پشتیبانی از سوتین به من احساس اعتماد به نفس فوق العاده و زیبا می دهد. با پایین آمدن دما ، یک ژاکت از بالا می اندازم.

پاشنه بلند ارتفاع در Black Camo

درست زمانی که فکر می کردم احتمالاً نمی توانم به یک شلوار چسبان دیگر احتیاج داشته باشم ، این جفت بی نقص به سرعت می آید که بلافاصله جایگاه برتر را در کمد لباس من به دست آورد. بلند شدن و تناسب اندام باعث می شود پاهایم به طرز غیرقابل قبولی بلند احساس شوند و نرمی مواد باعث می شود هرگز نخواهم اینها را بردارم. بنابراین من به نوعی نمی کنم

فرانک و ایلین

لباس ایرلندی در کتانی مریم گلی

آستین هایی که می توان به راحتی آنها را رول کرد ، جیب های جادار ، یقه خنک کننده و تناسب راحت دارد. این پیراهن آستین بلند به تنهایی یک لباس تک کاره است و با یک ژاکت روی بالا و یک جفت کفش کتانی براق جدید به طور یکپارچه به زمین می افتد.

پیراهن جین معروف در کلاسیک آبی شستشو

صادقانه بگویم ، من تا زمانی که این پیراهن را ندیدم نمی دانستم که در زندگی به یک پیراهن جین احتیاج دارم. فقط چیزی در مورد رنگ شستشوی آبی کم رنگ و تناسب اندام بزرگ وجود دارد که معمولی ، بدون زحمت و خنک به نظر می رسد. من در حال حاضر لباس دامنم را با دامن مینی گره زده ام و با تغییر فصل ، آن را داخل شلوار می اندازم یا به عنوان یک لایه بالایی سبک روی تانک ها می اندازم.

پیراهن سفید پر وزن

من کمی مشکل پیراهن سفید دارم (مثل اینکه ، نمی توانم از پوشیدن آنها خودداری کنم) ، اما این فصل من واقعاً احساس آرامش و در عین حال صیقلی دکمه های فروتنانه فرانک و آیلین را احساس می کنم. وقتی من یک جین شلوار راحتم را روی لباس می اندازم ، سوپرمدلی بسیار دهه 90 احساس می شود – مخصوصاً وقتی تعداد زیادی را بدون دکمه در بالا بگذارم. بیا ، کمی زندگی کن!

اصلاح

مخزن ترمه Varenne و کاردی ژاکت در بلغور جو دوسر

این مجموعه ترمه پایدار یک مخزن مجهز است که با یک ژاکت کش نخی جعبه ای جفت شده است. آنها ظاهراً در کنار هم بسیار زیبا به نظر می رسند ، اما من قبلاً آنها را جدا کرده و آنها را جدا از هم جدا کرده ام ، برای ظاهری کمتر هماهنگ. این نرم مانند یک ابر است و پیچیدگی آرامش را از بین می برد.

پارچه کتان دو تکه مشکی

بله ، از یک طرف یک کتانی کتان می تواند تابستانی به نظر برسد … اما از سوی دیگر ، این واقعیت که سیاه است با دامنی که روی زمین می رود این را به قلمرو قابل قبول لباس پاییزی ، IMHO ، می رساند. نکته اصلی در اینجا این است که بسیار چاپلوس است ، بنابراین من در تمام طول سال با یک ژاکت کوچک زیبا در بالای سر ، وقتی سرد می شود ، فکر می کنم. ست های تطبیقی ​​یک روند تابستانی است که من قاطعانه رای می دهم که ما آن را برای پاییز حفظ می کنیم. شما چی فکر میکنید؟