20 مدل بهترین لایه بردار پوست (فوقالعاده) + خرید ارزان – اسمارت پرفیوم

حاوی ویتامینE، عصاره بیل بری، عصاره نیشکر، AHA اسیدهای میوه طبیعی و شی باتر است. این محصول حاوی (AHA) 10 درصد بوده که دارای خواص مرطوب کننده، تنظیم کننده ترشح چربی طبیعی بوده و به پاکسازی پوست کمک کرده و با از بین بردن لایه خارجی، مرده و تیره سطح پوست و پدیدارشدن لایه زنده و زایا بر روی پوست باعث کاهش قابل ملاحظه عمق چین و چروک های سطح پوست، محو و بیرنگ نمودن لک های قهوه ای می گردد.

درصد مناسب AHA به کار رفته در کرم آلفا هیدروکسی اسید باعث می شود تا این کرم بدون ایجاد تحریکات پوستی لایه برداری ملایمی را بر روی پوست انجام دهد. پودر لایه بردار برطرف کننده سیاهی کشاله های ران، زیر بغل، روی پا است و شفافیت به همراه دارد. ازجمله بهترین لایهبردارهای پوست میتوان به کرم لایه بردار کلین اند کلیر اشاره کرد که درزمینۀ پاکسازی فعالیت میکند.

برندهای لوازمآرایشی و بهداشتی مختلفی هستند که درزمینۀ تولید لایه بردار پوست فعالیت میکنند اما در این میان مارکها و برندهای معروفتری حضور دارند که توانستهاند با تولید بهترین لایه بردار پوست سهم بزرگی در صنعت آرایشی و بهداشتی داشته باشند. پوستهای چرب نیز همانند پوستهای نرمال به لایهبردارهای BHA نیاز دارند. این موضوع برای پوست های خشک چالش بزرگی به شمار می رود. گلیکولیک اسید : اسید گلیکولیک به دلیل خاصیت اسیدیته و قدرت نفوذ بالا یک لایه بردار عالی به شمار می رود. اگر پوست حساسي داريد بهتر از یک لایه بردار شیمیایی ملایم استفاده کنید و آن را با یک پنبه و يا قلم مو نرم اعمال کنید.

این لایهبردار بدون صابون است و شما میتوانید بهصورت روزانه از آن استفاده کنید. بسیار از کرمها و ژلهای لایهبردار نیز میتوانند عملکرد متفاوتی ازجمله ضد آکنه، نرمکننده، پاک کننده و … استفاده از ذرات سیلیکا در ساخت لوازم آرایشی و بهداشتی سبب رفع خشکی پوست می شود، در بازسازی و ترمیم پوست کمک می کند و در پیشگیری و درمان چین و چروک های پوست (جوان سازی) نیز موثر است. اما یک کرم ضد چروک قوی، در رفع چین و چروکهای بسیار موثر بوده و پوست را لیفت میکند. این کرم در حذف سلول های مرده پوست و بقایای آرایش موثر است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم لایه بردار 24k دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.