7 نابغه مارتا استوارت نکات پخت از Aspen Food & Wine

این پنجمین سال من بود که در غذای و شراب کلاسیک در آسپن شرکت می کردم ، و در حالی که همیشه منبع الهام بخش باور نکردنی ، هوای تازه کوهستان و چند لیوان شراب زیاد است ، امسال یک لحظه بسیار مهم و قابل ملاحظه ای را برای شما به ارمغان آورد: آموزش پخت از خود افسانه ، مارتا استوارت. من در پنل “دسرهای میوه” (همچنین عنوان کتاب آشپزی آینده استوارت – نود و نهمین کتاب او!) ، در آنجا حضور داشتم ، جایی که با عصبانیت یادداشت هایی نوشتم در حالی که از شوخ طبعی شیطانی او شکستم. از آنجا که شما نمی توانید همه با من در کلاس کلاسیک باشید (اگرچه اگر فرصتی برای رفتن پیدا کردید ، من آن را به شدت توصیه می کنم) ، فکر کردم برخی از بهترین هک های آشپزخانه او را همین جا به اشتراک می گذارم!

هفت نکته پخت نابغه را که از مارتا استوارت در کلاس غذای و شراب امسال در آسپن آموختم بخوانید.

1. سریعترین راه برای تهیه پوسته پای؟ غذاساز.

این واقعیت که غذاساز شما می تواند پوسته ای به شکل پوسته پوسته زیبایی تولید کند ، دلیل دیگری برای درک جادوی این ابزار همه کاره آشپزخانه است. برای اثبات قدرت خود ، استوارت در واقع در طول مسابقه مسابقه ای را ترتیب داد تا خمیر دست ساز را با شیرینی های فرآوری شده مقایسه کند – این کار هر بار سه بار سریعتر انجام شد.

یک نکته کلیدی برای نانواهای صرفه جویی در وقت: نبض، پردازش نکن ضربان قلب بسیار ملایم تر است و بیشترین فرایند ساخت خمیر را با دست تقلید می کند. پس از مخلوط کردن ، خمیر را به قسمتهای کوچکتر تقسیم کنید و هر کدام را با پاشنه دست خود آغشته کنید تا به توزیع چربی کمک کند (توصیه ای که اغلب نادیده گرفته می شود. حماسی) آن را محکم بپیچید و بگذارید خمیر حداقل 30 دقیقه در یخچال قرار گیرد.

2. قبل از پخت ، میوه خود را با آب لیمو بریزید.

فواید آن دو است: آب لیمو طعم بیشتری می بخشد و از تغییر رنگ میوه هایی مانند سیب ، گلابی و میوه های سنگی در فرآیند پخت جلوگیری می کند.

3. بهترین دوست آشپز؟ پارچه های میله ای.

شما می توانید یک بسته عظیم پارچه های میله ای تهیه کنید و همیشه چند تکه مرطوب را روی پیشخوان تا کنید تا راحت تمیز شود – روشی بسیار پایدارتر از پهن کردن حوله های کاغذی.

4. لعاب یک ماده ای که هر دسر را به تن می کند.

نصف فنجان کنسرو را در قابلمه ای روی اجاق گاز گرم کنید ، سپس لعاب را درست قبل از سرو برای دسرهای شاداب روی میوه یا شیرینی خود بمالید. لعاب زردآلو را با تارت سیب ترکیب کنید ، یا تمشک را با کروستاتای آلو امتحان کنید.

5. انباری خود را ویرایش کنید.

اگر مدتی از آخرین پخت شما می گذرد ، به انباری خود سر بزنید و هر چیزی را که بالای تپه است پرتاب کنید. دور ریختن آسان مواد مخمر (بیکینگ پودر ، جوش شیرین) با قدمت بیش از یک سال و ادویه جات ترشی جات که آنطور که باید معطر نیستند نیستند. اگر واقعاً به دنبال پاك كردن شربت خانه و ایجاد نظم در آن هستید ، در نظر داشته باشید كه هر كدام از لوازم اصلی استفاده نشده را بیرون بیاورید ، مانند قوطی های باز شده آجیل كه مردم قبلاً موارد دلخواه خود را از آنها فیلتر كرده اند. حتی کره بادام زمینی اگر بعد از حدود سه ماه استفاده نشود ، می تواند خراب شود. استفاده از مواد تازه همیشه پخت شما را بالا می برد.

6. هنر قراضه یک بازی تغییر است.

به طور جدی ، در مورد تراشیدن کوتاهی نکنید. اگر تا به حال دسته ای از کوکی ها را با چند توپ پخت کرده اید ، احتمالاً خراش ضعیف مقصر است. جدی استرس می خورد اهمیت خراش دادن به عنوان بخشی از “فرآیند خامه گیری” ، که در آن مواد هوادهی می شوند (به جای مخلوط شدن با هم جمع می شوند) تا خمیری سبک ، پف دار و یکدست تهیه شود. در طول کل فرآیند مخلوط کردن ، کاسه را با یک کفگیر لاستیکی خوب بکشید تا از همگن شدن کامل خمیر اطمینان حاصل کنید.

7. رنده خود را ورق بزنید.

هنگام خوردن مرکبات ، من همیشه میکروپلن خود را زیر میوه نگه می داشتم تا ذوق آن درست داخل کاسه من بیفتد ، اما وقتی دیدم استوارت معکوس آن را در دست داشت شگفت زده شدم! میکرو هواپیما را با تیغه پایین و لیمو نگه دارید زیر آن ، او به حضار نشان داد که چگونه قسمت داخلی میکرو هواپیما تمام ذوق را جمع می کند ، بنابراین شما به دسر اضافه کنید. فقط مراقب باشید که خیلی عمیق نشوید – مغز سفید زیر پوست طعم تلخی دارد.

*یک پاداش مارتا استوارت – راز شگفت انگیز تخم مرغ های کوبیده و کرکی

این مربوط به پختن نیست ، اما مجبور شدم این تخم مرغ را به اشتراک بگذارم ، زیرا ذهنم به هم ریخته بود. استوارت ادعا می کند که بهترین و پفکی ترین تخم مرغ های هم زده در یک شیر (… منتظر بمانید) شیر کاپوچینو درست می شود! او به ما گفت که فقط تخم مرغ های کمی زده شده را داخل کف ریخته ، آن را روشن کنید و 90 ثانیه بعد شما تخم مرغ های کوبیده کاملاً کرکی دارید. (ظاهراً واقعاً این کار را می کند!)

***

آیا تا به حال این را امتحان کرده اید؟ اگر چنین است ، یک نظر بگذارید و به من بگوئید که آیا برای شما کار کرد. می توانید شرط ببندید که من آن را در خانه امتحان می کنم ، اگرچه احساس می کنم برای آزمایش آن باید یک دستگاه تهیه پشتیبان تهیه کنم – ایده باقی مانده تخم مرغ در قهوه صبحگاهی من باعث می شود معده من بچرخد.