8 ایده لباس هالووین خانوادگی برای داشتن بهترین تعطیلات

مادرم که بزرگ شد ، هالووین را ترک کرد – تعطیلات مورد علاقه او بود. گاراژ ما به یک خانه هالووین وحشتناک تبدیل شد ، و بهتر است باور کنید که مادر قصد دارد بچه های بزرگ را بترساند و بزرگسالان نیز در حال بزرگ شدن ، بیشتر اوقات ما لباس هالووین خانوادگی خود را از ابتدا می ساختیم. اگر زمان کافی وجود نداشت ، سعی کردیم از وسایلی که قبلاً داشتیم یا می توانستیم دوباره بپوشیم استفاده کنیم. چیزی که من در هالووین دوست دارم این است که بتوانیم به صورت خانوادگی کاری انجام دهیم ، حتی اگر این بدان معناست که برای خرید لباس به فروشگاه بروید. بنابراین ، اگر امسال به دنبال ایده های خانوادگی برای لباس هالووین هستید ، به مکان مناسب رسیده اید.

من همیشه دوست داشتم لباس های خریداری شده توسط فروشگاه را با تغییر چند قطعه برای چیزی که در کمد خود دارید یا کنار گذاشتن کلاه گیس برای آرایش مو و آرایش خود ، شخصی کنید. بسیاری از تغییرات کوچک آسان وجود دارد که می تواند لباس شما را منحصر به فرد تر نشان دهد. در حال حاضر ، من می دانم که همه نمی خواهند لباس های خود را تهیه کنند ، به ویژه اگر خانواده بزرگی دارید ، بنابراین سعی کردم برای همه چیز کمی در این لیست قرار دهم. از لباس های یک نفره که از فروشگاه خریداری کرده اید تا چیزهایی که ممکن است دوباره در زندگی روزمره خود بپوشید (یا فقط تفنگ چسب داغ را از بین ببرید) ، پیوندهایی به تک تک قطعات مورد نیاز برای تکمیل جشن هالووین خانوادگی خواهید یافت. نگاه کن بنابراین ، برخی از ایده های سرگرم کننده لباس هالووین خانوادگی را بخوانید تا امسال تکرار شود.

سیندرلا و شاهزاده جذاب

Bibbidi ، bobbidi ، boo! این لباس سیندرلا بسیار جذاب است و به راحتی می توان بدون دوخت و چسب زدن به هم چسبید. برای این لباس خانوادگی هالووین ، حتی ممکن است برخی از قطعات را در کمد لباس فعلی خود داشته باشید که می توانید از آنها استفاده کنید!

شاهزاده جذاب:
لباس و چکمه

GusGus (ماوس):
گوش ها، پیراهن، و کفش

سیندرلا:
دامن، دستمال سر، بالا، دستکش، و کفش

یک سیستم آب و هوا

این لباس خانوادگی هالووین برای خانواده های سرگرم کننده و عجیب و غریب که در آب و هوای گرمتر زندگی می کنند بسیار مناسب است. با این حال ، این لباس کمی خلاقیت و چسب داغ را به همراه خواهد داشت. تنها چیزی که نیاز دارید مقداری کاغذ صنایع دستی رنگی ، قیچی و تفنگ چسبی برای ایجاد ابر ، قطرات باران ، هدبند آفتاب و رنگین کمان است!

آفتاب:
لباس بپوش، کفش، عینک، و کلاه/سربند

باران:
لباس، ژاکت، و چتر

ابر:
رومپر، و کفش

ببر کینگ

چه کسی به یاد می آورد که در ابتدای قرنطینه این کار را انجام داده باشد ؟! آن دوران عجیب را با این لباس خانوادگی هالووین با الهام از کارول بسکین و ببر کینگ برگردانید. توله های کوچک شما بسیار دوست داشتنی به نظر می رسند که با سبیل و دم می دوند!

کارول:
لباس پیراهن، و تاج گل

جو عجیب و غریب:
پیراهن، كلاه گيس، و شلوار

ببرها

موآنا

من از شما اطلاعی ندارم ، اما موآنا سالهاست که در خانه من تکرار می شود. خوشبختانه این فیلم آنقدر زیباست که برایم مهم نیست. این لباس هالووین برای خانواده هایی که آب و هوای گرم دارند بسیار مناسب است و همچنین می تواند با وسایل خانه نیز همراه شود.

موآنا:
دامن، بالا، گردنبند

ماوی:

هی هی:
سر/دم، ساق پوش، oneie

Hocus Pocus

چه کسی عاشق برگشت نیست ؟! یادم می آید تماشا کردم Hocus Pocus هر سال در حوالی هالووین در هفته های منتهی به ما کدوها را می تراشیدیم ، فیلم های ترسناک می دیدیم ، گاراژ را تزئین می کردیم و البته شروع به ساختن لباس های خانوادگی هالووین می کردیم. این Hocus Pocus لباس خانوادگی هالووین ترکیبی از استفاده از مواردی است که احتمالاً قبلاً داشته اید و برداشتن چند قطعه از فروشگاه.

وینفرد:
لباس

سارا:
شنل بچه ها و چکمه

مریم:
جوراب شلواری بچه گانه و لباس

ارواح شکن!

به کی میخوای زنگ بزنی؟ ارواح شکن! من کاملا این لباس هالووین خانوادگی را دوست دارم ، زیرا فوراً قابل تشخیص است. ناگفته نماند که این شلوارهای پیراهنی در حال حاضر بسیار شیک هستند ، می توانید آنها را مجدداً بپوشید.

کت های پیراهن:
زنان، مردانه، بچه

تجهیزات جانبی:
وصله ها، لباس بچه گانه “پاف بمان”، کوله پشتی

*طرفدار کل خانواده در تطبیق دکتر مارتنز

مواد اولیه S’mores

این چقدر شیرین است؟ (منظورم جناس است!) من عاشق خلاقیت این لباس خانوادگی هالووین هستم. یعنی چه کسی دیگر را دوست ندارد ؟!

شکلات
لباس بپوش و کفش

مارشملو
عینک آفتابی، کلاه، بالش، و یگانه

گراهام کراکر
بیانی، شورت کلی، کفش ورزشی

فوق خانواده

فراخانواده ای ابرقهرمان می خواهد! این لباس خانوادگی هالووین قطعاً برای خدمه لحظه آخری است زیرا همه آن را می توان با حداقل تلاش برای خرید اقلام اضافی خریداری کرد.

بتمن، زن شگفت انگیز، مرد عنکبوتی

گربه زن:
شلوار، زیرپوش رکابی، سرپوش، چکمه

امسال لباس هالووین خانوادگی شما چه خواهد بود؟ نکاتی را در زیر به ما بدهید.